Nový K-Jöfol 2000 v1.0 beta 1 je na světě

Novým miléniem počínaje je k dispozici staronový MP3 přehrávač K-Jöfol. Dá se říci, že přehrávač je v úplně novém kabátě.
Prvního ledna roku 2000 autor v poslední době dosti populárního MP3 přehrávače K-Jöfol uvedl plně novou verzi tohoto přehrávače s názvem K-Jöfol 2000 verze 1.0 beta 1. Kompletní rozhraní bylo předěláno a k dispozici je nyní v beta verzi. Nové prostředí je více adaptabilní a v mnohém lepší než to původní. Bohužel v této beta verzi není možné přehrávat audio-digitální formát VQF a používat http streaming. Hlavním důvodem je především nepropracovanost a nestabilita právě těchto dvou věcí. Proto je autor záměrně ve verzi 1.0 beta 1 nepodporuje.

K-Jöfol je určen v podstatě pro všechny operační systémy. Uživatelé Linuxu mohou tento přehrávač bez sebemenších problémů rovněž používat. K-Jöfol standardně podporuje rozhraní XMMS. K-Jöfol je jeden z mála MP3 přehrávačů, který právě operační systém Linux podporuje. Standardní verze K-Jöfol je určena pro systémy Windows 95/98/NT/2000.

Pro ty, kdo hodně svého času tráví na IRC (Internet Relay Chat), autor přehrávače K-Jöfol připravil podporu v samotném přehrávači. Při použití mIRC pluginů XircDDE či scriptu Xircon, K-Jöfol zobrazuje název písničky a skupiny přímo v mIRC.

Mezi základní rysy tohoto přehrávače patří: podpora skinů, přehrávání MP3 a AAC (Astrid/Quartex formát), VQF, WAV, MOD, extrémně rychlý dekódovací engine, podpora MP3 streamování, 32stupňový ekvalizér, podpora Winamp input – output, DSP a Visualisation pluginy a několik dalších. V nové verzi se také nově objevily: podpora AudioCD, jemné dolaďování, docking/windowshade mód, podpora mIRC, volume smooter a možnost přepnutí do double velikosti. Zajímavá je také podpora myší s kolečkem. Veškeré informace jsou k dispozici na www.kjofol.org, kde si tento přehrávač můžete zdarma zkopírovat.

Diskuze (10) Další článek: Intel uvádí Celeron 533 MHz

Témata článku: Linux, Double, Relay, Svět, SVE, Název písničky, Nový, Kompletní rozhraní, PodporaLék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

Nový fotbálek je sice zcela zdarma, to ale na kvalitách zrovna nepřidává.

Michal Maliarov
eFootballKonami