Facebook | Facebook Messenger

Nový Facebook Messenger pro Windows je na spadnutí. Už nepůjde o pouhý port aplikace z iOS

O připravované nové aplikaci Facebook Messenger pro Windows mluvila firma v květnu na vývojářské konferenci F8. Konečně se tak nebude jednat o pouhý port aplikace z iOS. Nyní to vypadá, že je již blízko oficiálnímu spuštění.

O novince informoval italský web Aggiornamenti Lumia, který se pravidelně věnuje novým funkcím v rámci Windows. Nyní objevili chystanou aktualizaci pro aplikaci Facebook Messenger. Ta přinese větší sjednocení napříč platformami a všechny nové funkce, kterými disponují mobilní aplikace. Konečně také nepůjde o pouhý port aplikace z iOS, kvůli čemuž byl program doposud velmi pomalý, ale o aplikaci postavenou na Electronu.

ea4294d2-6309-4adf-ab3c-98a1d02d2f8a 
Takto by měl vypadat nový Messenger.

Kromě stejného designu nebude chybět ani tmavý režim, stejně jako podpora drag and drop pro posílání souborů. Aktualizované budou i emoji, kdy aplikace bude využívat sadu přímo od Messengeru. Nechybí ani nová ikona aplikace, možnost skrývat konverzace a další novinky.

Novou verzi se podařilo zcela zprovoznit, jak ukazují v publikovaném YouTube videu. I to by mohlo naznačovat, že oficiální vydání, alespoň betaverze, je již za dveřmi.

Jaké soukromí nabízí jednotlivé chatovací služby?

Zdroj: MSPoweruser

Diskuze (11) Další článek: Streamování her Stadia míří k hráčům ze 14 zemí a Google doufá, že neskončí jako jeho předchůdci

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,