Nový Connect! – čtení pro manažery i techniky

Máte nepořádek v papírech i ve firmě? Už jste slyšeli o XML, ale nikdo vám nevysvětlil o co jde a jak se vůbec dá ve firmě použít? Chtěli jste začít používat šifrované maily a nevěděli jste jak na to? Connect! v čísle 3 letošního roku ví jak na to!
Klepněte pro větší obrázekNepořádek ve firmách často působí prokletí zvané papír. Návody na jeho odstranění již byly popsány další stohy. Jiné IT časopisy zase radí jak si zavést technologii zvanou dokument management. Časopis Connect! však na celou problematiku pohlíží komplexně a z manažerského hlediska: jak IT pomůže papír odstranit a jaké mohou vzniknout problémy.

Nechybí reálná praxe. Český manažer, selfmademan, Josef Kokta, spolumajitel reklamní agentury Quo hovoří o jeho boji s papírem a nepořádkem. Po přečtení tématu vás nenachytají na švestkách ani úřady, protože Connect! se na problematiku dívá i z legislativního hlediska.

Co znamená divná zkratka XML? Connect!, v celém tématu věnovaném nastupujícímu standardu internetových dokumentů, nabízí nadhled, který budete pro svá rozhodnutí potřebovat. Pro hloubavější a techničtější tvory jsou připraveny příklady na vyzkoušení.

Která firma by si nechtěla vybavit svou kancelář zdarma? Connect! nabízí pohled na kancelářský balík StarOffice 5.1, jenž je za vynikající cenu – zdarma. A nenechte se splést, není jen pro Linux, ale i pro Windows 95/98/NT, OS/2 a Solaris.

Nikdy nebylo jednodušší šifrovat si své i firemní maily! Vystřihovánka, kterou v Connect!u najdete, dokáže naučit šifrovat i vašeho šéfa. Nevěříte? Odzkoušeli jsme. Testováno na šéfech!

Diskuze (5) Další článek: Koláče bez práce

Témata článku: Linux, Reklamní balík, Celé téma, Technik, Čtení, CON, Nový, Connect, Obálky, Manažer


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF