Nový Computer: velký test 11 telefonů do 6 000 Kč

  • Červencový Computer právě na stáncích
  • Kdy nahradí roboti lidskou práci?
  • Postavte a přetaktujte svůj počítač!

Červencový Computer najdete právě na stáncích, vychází 29. června. Předplatitelé získali časopis o dva dny dříve. Čtenáři papírové i elektronické verze získají plné verze programů v celkové hodnotě 1 450 Kč a přístup do C-zóny s bonusovým redakčním materiálem. Každý čtenář získává tři plné verze programů:

  • WebSite X5: Tvorba webových stránek
  • Ashampoo Photo Mailer: Příprava fotografií pro e-mail
  • Ochrana soukromí s AntiBrowserSpy

Při objednání papírového předplatného získáte hned dvě vydání za rok zdarma. Časopis vám dorazí o dva dny dříve až do vaší schránky a navíc získáte zajímavý dárek.

001.jpg

Chcete, abychom vám nový Computer poslali?

Napište SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

COMPUTER177 mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA
mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: COMPUTER177 Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 89 Kč, stejně jako časopis na stáncích. Zahrnuje poštovné i balné. Provozuje CN INVEST, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cninvest.cz, www.platmobilem.cz.

Soutěž

V novém Computeru najdete soutěž o powerbanku a podložku pod notebook od společnosti Conrad.

Trendy & Technologie: Zaměstnání ohrožená roboty

Čtvrtá průmyslová revoluce nabírá na obrátkách. Automatizace a technologický pokrok umožňují strojům nahrazovat lidskou práci nejen v dělnických profesích. Podívejte se, která zaměstnání v příštích několika letech z běžného života možná vymizí.

012.jpg

Seriál: Ergonomie a práce s počítačem – zrak a biorytmy

Při práci s počítačem netrpíme jen vinou vadného držení těla, „civěním“ na monitor si také zaděláváme na problémy související se zrakem. Rozladit si můžete např. přirozené biorytmy.

Trendy & Technologie: Novinky z vývojářské konference Applu

Apple na tradiční vývojářské konferenci představil spoustu novinek v takřka všech oblastech, kterým se věnuje. Jen škoda, že na ty nejzajímavější musíme čekat až do konce roku.

020.jpg

Reportáž: Veletrh 3D Expo

Po čtyři květnové dny si zájemci o 3D tisk mohli v pražských Letňanech na výstavě 3Dexpo prohlédnout nejnovější stolní 3D tiskárny, skenery i další zajímavé technologie v akci. U nás ojedinělá událost odhalila zajímavé novinky českých konstruktérů a pomohla zviditelnit trendy 3D tisku z tavených termoplastů či světlem tvrzených pryskyřic.

024.jpg

Trendy a technologie: Google bojuje proti reklamě

Různá rozšíření, která dokážou blokovat v prohlížečích reklamy, přidělávají vrásky společnostem, jež jsou na reklamě závislé. Jednou z nich je samozřejmě i Google, který začne proti těmto praktikám bojovat na první pohled překvapivě. Jeho prohlížeč začne automaticky reklamy blokovat.

Rozhovor: koordinátor digitální agendy ČR Ondřej Malý

Jak se mají města a podnikatelé postavit trendu služeb typu Uber nebo Airbnb? A proč jsou v ČR datové tarify tak drahé? Problémů spojených s digitálním rozvojem společnosti přibývá a reagovat na ně musí i vláda, třeba prostřednictvím vlastního koordinátora.

028.jpg

Časová osa: Vizionář Steve Jobs

Steve Jobs bezpochyby patří k lidem, kteří ovlivnili podobu současného světa. Nedostudovaný syn syrského imigranta je spojován především se značkou Apple, stál však i za dalšími úspěšnými projekty. Projděte si důležité milníky v jeho životě v přehledné časové ose.

030.jpg

Supertéma: Stavba počítače

Můžete si objednat hotový počítač, avšak postavení vlastního počítače z komponent, které přesně vyhovují vašim potřebám, patří k jisté základní počítačové cti. Pokud chcete postavit svůj zcela první počítač, poradíme vám, jaké zvolit komponenty a jak je dát dohromady. A že patříte mezi zkušenější uživatele, kteří už pár počítačů postavili? Poradíme, jak je přetaktovat a dostat z nich ještě o trochu výkonu navíc.

033.jpg

Perfektně se vyznáte na základní desce.

036.jpg

Počítač postavíte krok za krokem.

048.jpg

A zvládnete přetaktovat procesor i grafickou kartu.


Dále jsme pro vás důkladně otestovali 28 produktů a připravili jako vždy dva velké testy: 11 telefonů s Androidem do 6 000 Kč a 7 outdoorových kamer. Telefony překvapily funkcemi, na které jsme byli ještě před rokem zvyklí u mnohem dražších modelů, a kamery zvládají zaznamenat plynulé 4K video.

Elektronickou verzi časopisu si můžete koupit na Alza media, anebo si jej rovnou předplatit na celý rok za zvýhodněnou cenu. Čtečky fungují na PC, OS X, iOS i Androidu.

Máte připomínky k obsahu Computeru nebo tipy na články, které by vás zajímaly? Diskutujte s námi na Superfóru, Facebooku nebo Google Plus.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

 
CR2406_titulka2.jpg
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Diskuze (8) Další článek: Britové se chlubí supermoderní letadlovou lodí… S Windows XP uvnitř

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,