Časopis Computer

Nový Computer právě na stáncích: v megatestu 20 procesorů těsně vítězí AMD

  • Velký test true wireless sluchátek ve dvou cenových kategoriích
  • Radíme s nákupem základní desky
  • Vyplatí se domácí tisk fotografií?

Listopadový Computer přináší hned dva megatesty: v prvním jsme pozvali do přímého souboje hned 20 procesorů do domácích sestav, a po letech nudné nadvlády Intelu má AMD konečně pořádnou odpověď. Situace ale není tak jednoduchá a pro každého se více hodí jiný procesor. V současné nabídce navíc najdete procesory, které nabízí ideální poměr ceny a výkonu, ale i procesory, které za výrazný příplatek nenabízejí mnoho výkonu navíc.

Klepněte pro větší obrázek

V druhém testu jsme poslouchali rovnou 15 tzv. true wireless sluchátek, tedy nezávislých špuntů bez kabelu. Právě ty se těší stále větší oblibě, přestože ceny nejsou nejnižší. Nešlápněte vedle a kupte sluchátka, která si vaše peníze zaslouží.

Objednejte si Computer na iKiosek.cz, zaplaťte pohodlně kartou a výtisk máte do dvou dnů ve své schránce.

Předplaťte si Computer a získejte slevu

Při objednání papírového předplatného získáte hned dvě vydání za rok zdarma. Časopis vám dorazí o dva dny dříve až do vaší schránky. Noví předplatitelé navíc získají zajímavou knihu IBM a Holocaust v hodnotě 470 Kč.

Časopis Computer

Časopis Computer je nejčtenější český magazín o počítačích, technologiích a Internetu. V každém vydání na 148 stranách přináší uživatelská a technologická témata, dva velké srovnávací testy, důkladné recenze nových produktů, tipy a triky pro snadnější používání počítače a další zajímavé i užitečné informace.

Aktuální číslo časopisu Computer

Jednotlivá čísla si můžete pohodlně koupit v iKiosku.

Váš názor Další článek: Nestavte Google Home k oknu, hackeři mohou „promlouvat“ k chytrým reproduktorům pomocí laserů

Témata článku: Časopis Computer, AMD, Windows 10, Intel, Mobilní telefon, Procesory, Základní deska, Computer, Stánek, Test, Velký test, Procesor, Sluchátko, Cenová kategorie

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky