Nový CD MP3man LENOXX v ČR

Netrvalo to dlouho a na našem trhu se objevil další MP3/CD přehrávač za přijatelnou cenu a s celou řadou zajímavých funkcí.
Vzpomínáte si ještě, jak se před nedávnem poprvé na našem trhu objevil první MP3/CD přehrávač značky Genica? Dnes zde mám před sebou obdobný přehrávač obdobných funkcí značky LENOXX. Čím si vás přehrávač získá? Podle mne především díky svému designu, velikosti a váze. Všechny tyto tři základní veličiny přehrávače jsou opravdovým kladem. LENOXX standardně přehrává CD s datovými nahrávkami formátu MP3. Dále podporuje standardy CDR a CDRW. Samozřejmě přehrává i běžná Audio CD.

Mezi další specialitky patří 60sekundový Anti Shock systém, 500sekundový záznamník hlasu (tzv. voice recording). Dobře je také řešen přehledný LCD display.

Zajímavě je řešen 5módový equalizér. Jako ostatní MP3/CD přehrávače i LENOXX podporuje přehrávání MP3 v podadresářích. Pokud používáte nabíjecí baterie, získáte tak společně v přehrávači dobíječku těchto baterií, která je zabudována přímo v něm.

Napájení je realizováno pomocí 2 kusů AA baterií, které mají pod zátěží vydržet 6 – 8 hodin (po chystaném důkladném otestování přehrávače uvidíme, co je skutečně pravda). Jaké nabízí LENOXX příslušenství? Do základu patří: sluchátka, CD s ukázkovými MP3 soubory a DC kabel. Výrobcem tohoto přehrávače je společnost LENOXX, která získala také v ČR své prodejce. Cena byla stanovena na 6 999 Kč vč. DPH. Další podrobné informace přineseme po důkladném testu.

Diskuze (19) Další článek: Intele, kde máš 1 aspoň GHz procesor?

Témata článku: MP3, Cd přehrávače, Nový, Důkladné otestování, Shock, Audio kabely

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů