Nový CD MP3man LENOXX v ČR

Netrvalo to dlouho a na našem trhu se objevil další MP3/CD přehrávač za přijatelnou cenu a s celou řadou zajímavých funkcí.
Vzpomínáte si ještě, jak se před nedávnem poprvé na našem trhu objevil první MP3/CD přehrávač značky Genica? Dnes zde mám před sebou obdobný přehrávač obdobných funkcí značky LENOXX. Čím si vás přehrávač získá? Podle mne především díky svému designu, velikosti a váze. Všechny tyto tři základní veličiny přehrávače jsou opravdovým kladem. LENOXX standardně přehrává CD s datovými nahrávkami formátu MP3. Dále podporuje standardy CDR a CDRW. Samozřejmě přehrává i běžná Audio CD.

Mezi další specialitky patří 60sekundový Anti Shock systém, 500sekundový záznamník hlasu (tzv. voice recording). Dobře je také řešen přehledný LCD display.

Zajímavě je řešen 5módový equalizér. Jako ostatní MP3/CD přehrávače i LENOXX podporuje přehrávání MP3 v podadresářích. Pokud používáte nabíjecí baterie, získáte tak společně v přehrávači dobíječku těchto baterií, která je zabudována přímo v něm.

Napájení je realizováno pomocí 2 kusů AA baterií, které mají pod zátěží vydržet 6 – 8 hodin (po chystaném důkladném otestování přehrávače uvidíme, co je skutečně pravda). Jaké nabízí LENOXX příslušenství? Do základu patří: sluchátka, CD s ukázkovými MP3 soubory a DC kabel. Výrobcem tohoto přehrávače je společnost LENOXX, která získala také v ČR své prodejce. Cena byla stanovena na 6 999 Kč vč. DPH. Další podrobné informace přineseme po důkladném testu.

Diskuze (19) Další článek: Intele, kde máš 1 aspoň GHz procesor?

Témata článku: MP3, Cd přehrávače, Důkladné otestování, Nový, Audio kabely, Shock


Určitě si přečtěte

Intel vs. AMD: souboj vícejádrových procesorů začal. AMD zesměšňuje Intel neuvěřitelně nízkou cenou

Intel vs. AMD: souboj vícejádrových procesorů začal. AMD zesměšňuje Intel neuvěřitelně nízkou cenou

** AMD představilo nové levné procesory až s 32jádry ** AMD útočí na serverový i domácí trh Intelu ** Intel nemá konkurenceschopnou nabídku

Karel Javůrek | 84

Intel má 50 let! Připomeňte si 6 klíčových milníků v historii firmy

Intel má 50 let! Připomeňte si 6 klíčových milníků v historii firmy

** Firma Intel byla založena přesně před 50 lety ** Intel začínal jako výrobce pamětí ** Dnes je největším výrobcem procesorů pro osobní počítače

David Polesný, Pavel Tronner | 10

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

** Microsoft představil nový tablet Surface Go ** Nový model zaujme nízkou cenou, ale schopnostmi zařízení Surface ** Microsoft nepoužil čip ARM, ale klasický procesor od Intelu 

Karel Javůrek | 117

Limitovaná nabídka: Windows 10 Professional za pouhých $11.90

Limitovaná nabídka: Windows 10 Professional za pouhých $11.90

Goodoffer24.com Je nový eshop s licencemi a softwarovými klíči, který nabízí nejlepší ceny a rychlé dodání produktu na e-mail. Kromě licencí pro Windows 10 Pro, nabízí web také řadu špičkových produktů, jako je Xbox Live Gold membership nebo oblíbený titul – PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak mobily určují svoji polohu?

Velký test notebooků pro studenty

Nejlepší reproduktory na párty

Služby a aplikace pro výuku angličtiny