Nový CD MP3man LENOXX v ČR

Netrvalo to dlouho a na našem trhu se objevil další MP3/CD přehrávač za přijatelnou cenu a s celou řadou zajímavých funkcí.
Vzpomínáte si ještě, jak se před nedávnem poprvé na našem trhu objevil první MP3/CD přehrávač značky Genica? Dnes zde mám před sebou obdobný přehrávač obdobných funkcí značky LENOXX. Čím si vás přehrávač získá? Podle mne především díky svému designu, velikosti a váze. Všechny tyto tři základní veličiny přehrávače jsou opravdovým kladem. LENOXX standardně přehrává CD s datovými nahrávkami formátu MP3. Dále podporuje standardy CDR a CDRW. Samozřejmě přehrává i běžná Audio CD.

Mezi další specialitky patří 60sekundový Anti Shock systém, 500sekundový záznamník hlasu (tzv. voice recording). Dobře je také řešen přehledný LCD display.

Zajímavě je řešen 5módový equalizér. Jako ostatní MP3/CD přehrávače i LENOXX podporuje přehrávání MP3 v podadresářích. Pokud používáte nabíjecí baterie, získáte tak společně v přehrávači dobíječku těchto baterií, která je zabudována přímo v něm.

Napájení je realizováno pomocí 2 kusů AA baterií, které mají pod zátěží vydržet 6 – 8 hodin (po chystaném důkladném otestování přehrávače uvidíme, co je skutečně pravda). Jaké nabízí LENOXX příslušenství? Do základu patří: sluchátka, CD s ukázkovými MP3 soubory a DC kabel. Výrobcem tohoto přehrávače je společnost LENOXX, která získala také v ČR své prodejce. Cena byla stanovena na 6 999 Kč vč. DPH. Další podrobné informace přineseme po důkladném testu.

Diskuze (19) Další článek: Intele, kde máš 1 aspoň GHz procesor?

Témata článku: MP3, Nový, Důkladné otestování, Cd přehrávače, Shock, Audio kabely


Určitě si přečtěte

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 63

Google Mapy vs. Mapy.cz: Které internetové mapy jsou lepší?

Google Mapy vs. Mapy.cz: Které internetové mapy jsou lepší?

** Jsou lepší mapy od Googlu, nebo ty od Seznamu? ** Má být mapa především tradiční mapou, nebo spíše asistentem? ** Vyslechněte si argumenty a hlasujte, na jaké straně jste vy

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 78