Nový C++ Builder

Měsíc po rozdělení Inprise Corporation do dvou samostatných divizí přichází borland.com s novinkou, kterou je Borland C++ Builder 4.
Měsíc po rozdělení Inprise Corporation do dvou samostatných divizí přichází borland.com (tedy ta divize, která bude mít na starosti oblast vývojových nástrojů se vším, co k tomu patří) s novinkou, kterou je Borland C++ Builder 4. Mezi vlastnostmi můžeme najít například nový "multistandardový" překladač s podporou adaptivní a dynamické kompilace či STL (Standard Template Library) podle ANSI/ISO, možnost vzdáleného ladění distribuovaných objektů a podporu celé řady databázových serverů včetně Oracle8i a MS SQL Serveru 7.0. Plně je integrován VisiBroker 3.3. Pro snadnější vývoj internetových aplikací jsou k dispozici takřka tři desítky komponent. V souvislosti s MS Windows 98/NT je zajímavá také podpora vícemonitorových aplikací. Osobně nepochybuji o tom, že kvalitami tohoto nástroje, který umožňuje vývoj od klientských aplikací až po serverové objekty pro více operačních platforem, borland.com dostojí dobrému jménu svého "předchůdce". V každém případě je to dobrý počin do "začátku".
Váš názor Další článek: Amazon.com chce letos provést „velkou expanzi“

Témata článku: Zajímavé jméno, Vývojová divize, Nový


Určitě si přečtěte

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 42

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

** Teplotní extrémy dokážou překvapit. Seznamte se s rekordy v Česku i ve světě ** Rekordní hodnoty jsou mnohdy až k neuvěření ** Zjistěte, kdy ke bylo největší horko, zima, déšť či vítr

Karel Kilián | 7

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

** Systém Windows 10 umí spoustu užitečných drobností ** O mnoha praktických funkcích pravděpodobně ani nevíte ** Poznejte užitečné tipy, které se vám mohou hodit každý den

Vladislav Kluska | 30


Aktuální číslo časopisu Computer

Kdy necháme řídit chytrá auta?

6 Wi-Fi Mesh systémů ve velkém testu

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Znáte pravidla pro létání s drony?