Nové zákaznické centrum Compaqu

Compaq u nás otevírá první zákaznické centrum ve střední a východní Evropě.
Compaq u nás otevírá první zákaznické centrum ve střední a východní Evropě. Zákaznické centrum staví na principu call-centra, které je k dispozici v pracovních dnech v době 8–18 hodin na tel. 02/61108108. Operátoři Zákaznického centra Compaq budou mít na starosti také kontaktovat zákazníky v případě cílených prodejních kampaní.

Compaq ČR se tak stal pilotním projektem v regionu střední a východní Evropy při přechodu na nový (pro něj) model organizace, který staví na Internetu a moderních informačních technologiích při přístupu k zákazníkům — Customer Relationship Management (CRM).

Váš názor Další článek: Čtyři vylepšení pro tablet

Témata článku: C/C, Zak, Pracovní den, Centrum, Zákaz, Východní Evropa, Compaq40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy