Nové verze produktů McAfee SpamKiller a GroupShield pro Lotus Domino

Společnost Network Associates uvedla nové verze produktů McAfee SpamKiller 2.0  a McAfee GroupShield 5.3 pro Lotus Domino, které v sobě skrývají  řešení pro ochranu obsahu a detekci spamu pro uživatele Lotus Domino. 

McAfee GroupShield instalovaný na serverech Lotus Domino chrání před viry
a zákeřnými programy, včetně internetových červů, Lotus Script a infikovaných e-mailů a je plně kompatibilní s produktem McAfee SpamKiller. Pomocí bodovacího systému s pěti úrovněmi spamové ochrany je zaručena až 95% přesnost s nízkou úrovní falešných pozitivních detekcí.
 
Výhodou McAfee GroupShield pro uživatele Lotus Domina  je přidaná vrstva ochrany, která zahrnuje detekci virů, čištění a filtrování obsahu i blokování. McAfee GroupShield dále obsahuje McAfee Outbreak Manager, jenž proaktivně zabraňuje zneužití serveru pro hromadné rozesílání mailů. Další komponenta McAfee Alert Manager nabízí IT administrátorům možnosti upozorňování na škodlivé hrozby.

Technologie McAfee SpamKiller využívá pro určení toho, zda konkrétní mail je či není spam, vysoce přesného bodovacího systému. Rozsáhlá sada pravidel, které SpamKiller spouští, přidělí každému přijatému e-mailu pozitivní nebo negativní skóre, jež určuje jeho celkové spamové hodnocení. Jakmile je spam detekován, jsou zprávy doručeny jak do schránek koncových uživatelů, tak i do složky pro osobní „junk maily“ a do složky shromažďující „junk maily“ v celém systému.

Díky použití pěti odlišných metod detekce dává McAfee Security IT administrátorům do rukou komplexní řešení pro boj se spamem:

  • Integrity Analysis - Zkoumá hlavičku, úpravu a organizaci každé příchozí e- mailové zprávy a určuje, zda by mohlo jít o spam.
  • Heuristic Detection - Sada automatizovaných pravidel založených na známých charakteristikách spamů.
  • Content Filtering - Administrátorem definovaná množina slov a výrazů dále napomáhá identifikaci nežádoucích e-mailů a nepatřičného obsahu.
  • Personalized Black and White Lists - Množina standardů definovaných administrátorem a uživateli, která využívá bílých a černých seznamů, jež vymezují jak přípustné odesílatele e-mailů, tak i ty nežádoucí a nepřijatelné odesílatele.
  • Self-tuning - Schopnost naučit se charakteristiky e-mailů přijatých do stolního počítače umožňuje, aby SpamKiller vybavený SpamAssassin přizpůsobil celkové spamové skóre pro přijímané zprávy od známých odesílatelů.

Produkty McAfee GroupShield 5.3 a McAfee SpamKiller pro Lotus Domino jsou v tuto chvíli dostupné prostřednictvím Network Associates a partnerů Network Associates.

Více informací získáte na stránce http://www.mcafeesecurity.com.

Diskuze (1) Další článek: Nová mutace „B“ emailového červa SOBER

Témata článku: Spam, McAfee, Lotus, Známý systém, Tuning, Nový produkt, Zákeřný program, Verze pro, DOM, Black and White, Domino, Dóm, Alert, Self, Produkt, Verze, M/s, Mail, Spa, Falešná zprávaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Velký srovnávací test herních klávesnic. Použitelnou seženete pod tisíc, nejlepší stojí 4× tolik

Velký srovnávací test herních klávesnic. Použitelnou seženete pod tisíc, nejlepší stojí 4× tolik

Mechanické klávesnice nejsou jen doménou hráčů. S klesajícími cenami si je můžete pořídit i jako spolehlivé a pohodlné pracovní modely. Otestovali jsme jich hned osm v cenovém rozpětí 1 000–3 500 Kč.

Stanislav Janů
Srovnávací testGamingKlávesnice
18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

** WhatsApp je jedna z nejrozšířenějších komunikačních aplikací ** Obsahuje mnoho skrytých funkcí, které vylepší používání ** Zde najdete tipy na ty nejužitečnější

Adam Kos
WhatsAppTipy a triky
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Návod, jak pomocí nastavení práv maximálně omezit uživatele NASu

Návod, jak pomocí nastavení práv maximálně omezit uživatele NASu

Uživatelé domácího NASu se obvykle spokojí s vytvořením jednoho uživatele, který má práva a přístupy ke všemu. Tím však značně snižují bezpečnost zařízení.

Jiří Kuruc
NávodyNAS
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace