Nové produkty z dílny F-Secure jsou i v češtině

Společnost F-Secure připravila nové verze programů F-Secure Internet Security 2005 a F-Secure Client Security, které kromě tradičních vylepšení přinášených v rámci nových verzí přináší i jednu klíčovou vlastnost pro český trh – jsou v češtině.

Produkty jsou určeny převážně k ochraně domácích uživatelů. V rámci nové verze F-Secure Internet Security 2005 a F-Secure Anti-Virus 2005 bude i nástroj na likvidaci spyware a záchranné CD. Mezi nové vlastnosti produktu F-Secure Internet Security 2005 dále patří například Anti-spyware, chránící uživatele před nežádoucími aplikacemi, které mohou být instalovány s některým software (např. klienty P2P sítí) nebo funkce zabraňují úniku citlivých informací, které mohou být odeslány z chráněného počítače do internetu některými škodlivými kódy. Nejmladší uživatelé jsou chráněni před nežádoucím obsahem přicházejícím z internetu pomocí modulu „Parental Control“, který dokáže blokovat internetové stránky obsahující odkaz na nežádoucí materiály.

F-Secure Internet Security 2005 je kompatibilní s Windows XP SP2 a podporuje také Centrum zabezpečení (Microsoft Security Center), což je v současné době prakticky nutností pro hladké nasazení ve Windows XP SP2.

V češtině nově přichází také F-Secure Anti-Virus Client Security – řešení pro komplexní ochranu pracovních stanic.

Zdroj: AEC, spol. s r. o.

Váš názor Další článek: McAfee již odhalil 100 000 druhů elektronické „škodné“

Témata článku: Windows, Internet, Nový produkt, Nový únik, Produkt, Klíčová vlastnost, Obsahující odkaz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači