Notebooky | Microsoft | Surface

Nové počítače od Microsoftu s předstihem: Podívejte se, co dneska představí

Dnes Microsoft uvede nová zařízení řady Surface, která už je poměrně bohatá a různorodá. Ještě před oficiálním představením ale unikly první fotografie produktů.

Na twitterovém účtu @evleaks se objevily fotografie zařízení, kterými jsou nejspíše Surface Laptop 3 a Surface Pro 7. Jak lze vidět z fotografií, Surface Pro dostane USB-C, přičemž design zůstává více méně stejný. Určitě se ale dočkáme hardwarových novinek uvnitř zařízení.

Zajímavostí je velmi tenký tablet, který je pravděpodobně postaven ne mobilním čipsetu s architekturou ARM. Kromě výklopné opěrky je možné vidět dvojici portů USB-C, možnost připojení externí klávesnice, která slouží i jako kryt a samozřejmě podporu stylusu.

V případě Surface Laptop 3 bychom se měli dočkat 13palcové a 15palcové verze, i u nich nebude chybět USB-C a větší model možná dostane látkový povrch v oblasti klávesnice a touchpadu. Již dříve se objevily spekulace, že Microsoft poprvé použije i hybridní mobilní procesory od AMD, takže uvidíme, jak to dnes večer nakonec dopadne.

Diskuze (7) Další článek: Microsoft chystá bezdrátovou nabíječku pro dotykové pero. Dnes by se mohla ukázat v novém počítači Surface

Témata článku: Notebooky, Microsoft, AMD, Tablety, Klávesnice, ARM, Surface, Surface Pro, Surface Laptop, Fotografie, Předstih, Počítač, Nový počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky