Nová verze GetRight 3.3 je zde!

Firma HeadLight Software dne 28. prosince vypustila, po sérii beta testů, plnou verzi svého produktu GetRight 3.3. Tento program umí dotáhnout požadovaný soubor i v tom případě, že v průběhu downloadu došlo k přerušení spojení.
Firma HeadLight Software dne 28. prosince vypustila, po sérii beta testů, plnou verzi svého produktu GetRight 3.3. Jedná se o nástroj pro stahování souborů ze sítě Internet z libovolného zdroje (lze použít http nebo ftp protokol pro přenos souboru). Tento program umí dotáhnout požadovaný soubor i v tom případě, že v průběhu downloadu došlo k přerušení spojení (samozřejmě tuto funkci musí podporovat i server, ze kterého soubor stahujete).

Nová verze přináší další vylepšení možnosti plánování stahování souborů z daného serveru v určený čas. Program je schopen v případě přístupu k síti Internet komutovanou linkou vytočit číslo přes modem, spojit se serverem a zahájit stahování souboru. Po úspěšném provedení downloadu předem zvoleného souboru, ukončí modemové spojení a je schopen provést i „Shut Down“ (ukončení práce) vašeho počítače. V případě, že je možné soubor stahovat z několika serverů, najde ten nejrychlejší a teprve poté zahájí download souboru.

Dále firma HeadLight Software nabízí pro vývojáře GetRight Development Kit, z jehož pomocí lze do vašich programových produktů zakomponovat stejnou technologii pro stahování souborů, jakou používá program GetRight. Pomocí tohoto GetRight Development Kitu můžete vytvořit tzv. „Setup Loader“, malý prográmek, který slouží ke stáhnutí a nainstalování daleko většího programu než je on sám. Velmi podobné Microsoft Active Setup.

Program GetRight 3.3 je dostupný pro systémy Windows95/98/NT i Windows 3.1. Jedná se o shareware, takže po 30 denní zkušební lhůtě musíte zaplatit registrační poplatek. Velikost instalačního souboru je cca 1,2MB a stáhnout si jej můžete zde. Stahujte ještě dnes !
  
  

Váš názor Další článek: 1998: Na tento rok dlouho nezapomeneme (VII.)

Témata článku: Software, Internet, Verze, Úspěšný test, Kite, Stahování, Development

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost