Nová verze GetRight 3.3 je zde!

Firma HeadLight Software dne 28. prosince vypustila, po sérii beta testů, plnou verzi svého produktu GetRight 3.3. Tento program umí dotáhnout požadovaný soubor i v tom případě, že v průběhu downloadu došlo k přerušení spojení.
Firma HeadLight Software dne 28. prosince vypustila, po sérii beta testů, plnou verzi svého produktu GetRight 3.3. Jedná se o nástroj pro stahování souborů ze sítě Internet z libovolného zdroje (lze použít http nebo ftp protokol pro přenos souboru). Tento program umí dotáhnout požadovaný soubor i v tom případě, že v průběhu downloadu došlo k přerušení spojení (samozřejmě tuto funkci musí podporovat i server, ze kterého soubor stahujete).

Nová verze přináší další vylepšení možnosti plánování stahování souborů z daného serveru v určený čas. Program je schopen v případě přístupu k síti Internet komutovanou linkou vytočit číslo přes modem, spojit se serverem a zahájit stahování souboru. Po úspěšném provedení downloadu předem zvoleného souboru, ukončí modemové spojení a je schopen provést i „Shut Down“ (ukončení práce) vašeho počítače. V případě, že je možné soubor stahovat z několika serverů, najde ten nejrychlejší a teprve poté zahájí download souboru.

Dále firma HeadLight Software nabízí pro vývojáře GetRight Development Kit, z jehož pomocí lze do vašich programových produktů zakomponovat stejnou technologii pro stahování souborů, jakou používá program GetRight. Pomocí tohoto GetRight Development Kitu můžete vytvořit tzv. „Setup Loader“, malý prográmek, který slouží ke stáhnutí a nainstalování daleko většího programu než je on sám. Velmi podobné Microsoft Active Setup.

Program GetRight 3.3 je dostupný pro systémy Windows95/98/NT i Windows 3.1. Jedná se o shareware, takže po 30 denní zkušební lhůtě musíte zaplatit registrační poplatek. Velikost instalačního souboru je cca 1,2MB a stáhnout si jej můžete zde. Stahujte ještě dnes !
  
  

Váš názor Další článek: 1998: Na tento rok dlouho nezapomeneme (VII.)

Témata článku: Software, Internet, Development, Verze, Stahování, Kite, Úspěšný test


Určitě si přečtěte

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

** Apple odhalil své plány na zcela nové mapy ** Několik let pracuje na nových mapách, které by měly předběhnout konkurenci ** Objeví se s příchodem iOS 12 pro vybrané státy

Karel Javůrek | 50

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 57

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

** Jak by to dopadlo, kdyby na světovou metropoli či do nedalekého moře dopadl velký asteroid? ** Simulovali to odborníci z University of Southampton ** Výsledky jsou velmi zajímavé

Petr Kubala | 32

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

** Total Commander je na Windows takřka legendou ** Licence však stojí více než tisíc korun ** Našli jsme pro vás deset alternativ dostupných zdarma

Karel Kilián | 141


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji