Seznam.cz | Stream.cz

Nová Televize Seznam integruje všechna videa na jeden web. Zahrne tam i Stream.cz

Český Seznam již delší dobu provozuje vlastní televizi, kterou vysílá i v rámci celoplošného digitálního vysílání. Nejrůznější video obsah ale generuje i v rámci svých dalších projektů, což se nyní rozhodl sjednotit pod jeden web. V rámci nové televize Seznam tak najdete videa ze Streamu, Novinek a partnerů.

Součástí nového portálu Televize Seznam bude obsah ze Seznam Zpráv a webů Streamu, Proženy, Garáž, Novinky, Super a Sport. Krom vlastní tvorby zde firma zapojí i obsah vybraných partnerů. Vybraná videa chce také propisovat na úvodní stránku Seznam.cz.

Klepněte pro větší obrázek
Součástí staronové služby budou všechny videopořady od Seznamu.

Společně se spuštěním nové verze tak například zanikne samostatný Stream.cz, bude mít ale dostupný vlastní kanál s playlisty stejně, jako další služby. Pro přihlášené uživatele zde bude dostupný i personalisovaný obsah či upozorňování na nově vydaný díl sledovaného pořadu. Chovat se tak bude jako klasická videoslužba.

Nová verze je dostupná v rámci betatestu, oficiální spuštění se plánuje na konec dubna. V té době také dojde k rebrandingu mobilních aplikací Stream.cz na Televize Seznam.

Sjednocení videoaktivit Seznamu pod jednu hlavičku možná bylo v plánech již dříve, ale bezesporu byl důvodem i loňský vznik silné konkurence v podobě Mall.tv. Nový videoportál tvoří tým složený z převážné části z přeběhlíků ze Streamu a je docela možné, že Seznamu přebral i nějakou část diváků. Seznamu se přitom bude proti nové konkurenci stavět daleko lépe s podobně laděným konceptem než svébytným Streamem a Zprávami, kde jsou videa tak nějak rozprostřena.

Diskuze (2) Další článek: Jak by měly reagovat autonomní vozy v krizové situaci? Zabít důchodce, či kočku?

Témata článku: Seznam.cz, Internet, Stream.cz, Str, Nová verze, Obsah, Novinka, Stream, Seznam, Garáž, Proženy, Zprávy, Spuštění


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu