Nová přenosná média MMC pro MP3many již v prodeji

Mezi standardy přenosných medií pro MP3many se dostávají karty MultiMediaCards (MMC).
Existuje již celá řada MP3 přehrávačů, která přímo podporuje nový standard MultiMediaCards. Výrobce SanDisk přichází s těmito kartami v novém MP3 přehrávači IO-Data MP3 Internet Music Player. Součástí kompletního balíku, který se bude prodávat, budou 2 MMC karty. Nový přehrávač od společnosti SanDisk obsahuje 2 specifické sloty pro jednotlivé MMC karty. Je samozřejmé, že tyto karty mohou být použity zároveň, a to nezávisle na sobě. Tyto nové standardy přenosu MP3 hudby do přenosných přehrávačů byly předvedeny na Comdexu.

IO-Data je znám jako značka osobních počítačů a komponent v Japonsku. Tato společnost se SanDiskem velmi úzce spolupracuje a vzájemně se podílejí na dalším vývoji těchto nových záznamových karet. První kousky těchto MP3manů s MMC budou k dispozici koncem listopadu za cenu od 170 dolarů. MultiMediaCards využívají přenos dat přes paralelní port pomocí speciálního čtecího zařízení podobně jako CompactFlash karty. Další výhodou MMC karet je velikost a váha. První verze těchto karet jsou k dispozici ve velikostech 64 MB dat a 128 MB dat. Pokud použijete obě karty ve svém MP3 přehrávači, můžete získat paměťové médium o velikosti 256 MB MP3 nahrávek, což je už velmi slušné.

Společnost SanDisk je jedním z největších výrobců různých paměťových médií na celém světě. V poslední době se také stává jedním z hlavních dodavatelů veškerých přídavných médií (CompactFlash či MMC) do všech MP3manů. Velká část výrobců MP3 přehrávačů si společnost SanDisk vybírá záměrně, protože kvalita a cena jsou hlavní prvky, kterými SanDisk vyniká.

Váš názor Další článek: Intel bude zlevňovat dříve, než se čekalo

Témata článku: Internet, MP3, Média, Nové médium, IO, Nový kousek, Nový standard, MMC, Hlavní výrobce, SanDisk, Osobní váhaDalší postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
I Firefox „šmíruje“. Vznikl proto jeho čistší klon LibreWolf
Lukáš Václavík
ProhlížečeSoftwareFirefox
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály