Nová aplikace Audioteky má intuitivnější prostředí i další vychytávky

S téměř 6 000 tituly je Audioteka vyhledávanou platformou s audioknihami na našem trhu. Teď uvádí aplikaci, která díky vylepšeným funkcím umocní prožitek z poslechu.

Novinka Audioteky reaguje citlivěji na odlišné zvyklosti a preference uživatelů. Oproti původní verzi přidává funkce, které zpříjemní poslech s využitím dalších zařízení. Za volantem tak oceníte podporu Apple Car Play a Android Auto, doma u smart TV zase ChromeCast. Novou aplikaci poznáte podle fialové barvy.

Poslech na míru

S aplikací Audioteka budete mít svou poličku příběhů vždy po ruce, a k tomu ještě můžete přizpůsobovat poslech vlastním potřebám. Streamovat a stahovat tituly lze i pro chvíle, kdy jste offline. Dá se také upravit rychlost přehrávání v rozmezí 0,5-3x a nastavit vlastní interval posunu na časové ose. Nejen těm, kdo poslouchají před spaním, přijde vhod rozšířená funkce spánku. Sami si určíte, od kdy do kdy se přehrávaní vypne.

Prostředí zohledňuje také vkus uživatelů, takže v tipech najdete díla, která by vás mohla zajímat s ohledem na historii poslechů. Při výběru pomohou i hodnocení a komentáře, které můžete v aplikaci také přidávat.

Příběhům propůjčují svůj hlas známí interpreti, kteří se aktuálně objevují v atraktivních superprodukcích. Poslech tak získává podobu kulturního zážitku. Abyste si však byli jisti, že vám zpracování sedne, každý titul má vždy ukázku nebo až 50minutovou část zdarma. Stejně jako u našich tipů na podzimní novinky. 

Jaroslav Kmenta: Svědek na zabití

Napínavý příběh o bývalém vekslákovi Michaelu Klimentovi, který pomohl objasnit mnohá tajemství organizovaného zločinu. Byl poradcem čečenské mafie, stýkal se ale i s Františkem Mrázkem. Co se mezi nimi odehrávalo a jaký vliv to mělo na jejich osudy? Volné pokračování trilogie Kmotr Mrázek čte Jakub Saic.

Klepněte pro větší obrázek

Pavel Bareš: Meta

V jiném světě by Lenka Křížová mohla být superhrdinkou. Jenže v tom jejím po lovcích zločinců neštěkne ani pes. A tak si mladá hrdinka užívá života vysokoškolačky a občas pomůže kamarádce svými „superschopnostmi“. Nikdy nestála o slávu, ani o zástupy fanoušků. A přesto se zdá, že jednoho má...Thriller z českého prostředí namluvila Kristýna Podzimková.

Klepněte pro větší obrázek

Liou Cch'-sin: Věk supernovy

Postapokalyptický příběh od autora bestselleru Problém tří těles. Svého času byl Peking jedním z měst na Zemi – a Země jednou z planet na obloze. Té noci ale dospěly dějiny, jak je lidé znají, ke svému konci. Planetu zaplavilo smrtící záření, které do roka zahubí všechny lidi starší třinácti let... Předčítá Zbyšek Horák.

Klepněte pro větší obrázek

Další příběhy a výhody lze čerpat i v Audioteka Klubu. Vůbec první streaming audioknih u nás startuje 1. prosince 2020. Zaplatíte měsíční předplatné 99 Kč a můžete neomezeně vybírat z katalogu se stovkami titulů. Více na www.audioteka.cz.

Další článek: Nelíbí se vám na Twitteru lišta s příběhy? Vypnout ji nelze, můžete ale skrývat Fleety uživatelů


Určitě si přečtěte

CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment
Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme stavebnice pro malé caparty i budoucí experty

Jakub Čížek | 10

Jakub Čížek
Stavebnice
Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

** Kde jsou ty doby, kdy měl skoro každý doma Photoshop ** Photoshop a Premiere Pro od kamaráda nebo z warezu ** Dnes už to nemá smysl, existuje totiž hromada laciných alternativ

Jakub Čížek | 90

Jakub Čížek
Grafický editorStřih videa
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
Dalším gigabitovým hráčem bude ČEZ. Internet již poskytuje prvním zákazníkům
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 149

Jakub ČížekVladislav Kluska
Týden ŽivěVideo
Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
Jakub Čížek
BankaČeskoeGovernment

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest herních monitorů

Jak zabezpečit mobil v rukou dítěte

Radíme s nákupem grafické karty