Notebooky od Fujitsu nabízejí zabezpečení jako v bance a vynikající výkon

Reklama 20. února 2017
Půst je recept na zdravý a dlouhý život
Perfektní mobilita, výborný výkon a dlouhá výdrž. To jsou hlavní přednosti notebooků Lifebook od Fujitsu, které lákají uživatele také zajímavým designem i kvalitním zpracováním. Hodí se tak nejen pro osobní použití, ale jsou oblíbené hlavně u firem.
Notebooky od Fujitsu nabízejí zabezpečení jako v bance a vynikající výkon

Soukromé společnosti už dnes chtějí dát svým zaměstnancům daleko širší výběr notebooků, takže se jim hodí například stejná dokovací stanice pro všechny Lifebooky, nebo velká modulárnost náhradních dílů. Lidé už pak nemusejí čekat několik dní na opravený počítač, ale všechno může být hotové během pár hodin.

Nejnovější modely Lifebooků uživatelům nabízejí i dokonalé zabezpečení pomocí technologie PalmSecure. Jde o čip, který oskenuje krevní řečiště v dlani a až poté umožní přístup do systému. Na rozdíl od ověření otisky prstů není možné krevní řečiště zfalšovat, každý ho má totiž unikátní. Navíc je ukryté uvnitř dlaně a krev jím musí k úspěšnému odemčení počítače proudit, takže obejít PalmSecure je opravdu téměř nemožné. I proto si některé světové banky vybraly PalmSecure k zabezpečení bankomatů, nebo ověřování transakcí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Lifebook U727

Jedním z nejzajímavějších firemních notebooků je Lifebook U727 určený hlavně pro manažery, kteří často cestují. S úhlopříčkou 12,5 palce a vahou pouhých 1,15 kg. Při normální kancelářské práci navíc vydrží až 10 hodin.

Lifebook U727 má navíc i vynikající konektivitu, je možné využít modul 4G/LTE nebo 3G/UMTS, samozřejmostí jsou technologie Bluetooth a WLAN. A v základním balení, na rozdíl od jiných výrobců, už zákazník najde dokovací stanici. Více informací o tomhle modelu najdete přímo na workplace.cz.fujitsu.com.

Další článek: Půst je recept na zdravý a dlouhý život


Určitě si přečtěte

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 25

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 44Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor