Notebook za trestuhodně nízkou cenu

Společnost ConQuest, a.s., distributor a prodejce notebooků UMAX obohatila svoji nabídku o model ActionBook 660T.
Společnost ConQuest, a.s., distributor a prodejce notebooků UMAX obohatila svoji nabídku o model ActionBook 660T. Jedná se vůbec o první ActionBook s procesorem Intel Pentium II na 266 MHz. Je osazen operační pamětí o velikosti 64 MB SDRAM, kterou je možné rozšířit maximálně na 128 MB. Pevný disk má kapacitu 4 GB, na aktivním displeji s úhlopříčkou 14,1 palců shlédnete maximální rozlišení 1024x768 pixelů v truecoloru. Díky 4 MB 3D video kartě můžete na externím monitoru pracovat při rozlišení až 1600x1200 pixelů.

Co se týče portů, tak v této oblasti zkušeného notebookáře nečeká nic překvapivého; USB, infračervený, paralelní, sériový, VGA a PS/2 porty doplňuje výstup na televizi a port pro připojení dokovací stanice.

Zato možnosti rozšíření jsou poměrně velké: ActionBook 660T má v základní výbavě disketovou a čtyřiadvaceti rychlostní mechaniku CD-ROM. Takto vybavený notebook pořídíte za 79 990 Kč bez DPH. Pokud si připlatíte ještě 10 tisíc navrch, máte jej i s DVD mechanikou. K tomu všemu je možné posledního akčního hrdinu vybavit zbraněmi jakou jsou: ZIP mechanika, superdisk LS-120, případně druhou baterií Li-Ion. Notebook je chráněn tříletou záruční lhůtou.

Váš názor Další článek: Word 2000 – jemná vylepšení dokonalého

Témata článku: Video, Notebooky, Cena, Televize úhlopříčka 80, Trest

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost