Nezapomeňte: pátek 13., šťastný to den!

Zúčastníte-li se internetové aukce letenek, kterou pořádá společnost Lufthansa, můžete získat letenky do atraktivních destinací (skoro) zdarma.
Zkuste to na adrese www.lufthansa.cz - protože aktu dražby předchází akt registrace (cca 1 minuta), zájemců, kterří projdou tímto sítem snad nebude tolik, abyste vy byli bez šance. Draženy jsou letenky do destinací Hongkong, Kuala Lumpur, Soul, Rijád, Frankfurt, Peking, Šanghaj, Singapur, Kuvajt, Toronto, Singapur a Sao Paulo s pevnýmni daty odletu a příletu. Přihazuje se po 100, 200 a 500 korunách.

Aukce je závazná, letenky kupujete na konkrétní jméno (jsou zpáteční pro dvě osoby) a po vydražení je musíte zaplatit. Buď osobně, anebo - platíte-li kartou - vám budou doručeny na vaši adresu. První aukce začíná v deset hodin a aukce pokračují celý den až do 19. hodiny.

Váš názor Další článek: Windows NT: tip pro fanoušky příkazového řádku

Témata článku: Kuala Lumpur, Hongkong, Pátek, Frankfurt, Kuvajt, Sao Paulo, Toronto, Den, Soul


Určitě si přečtěte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

** Systém Windows 10 umí spoustu užitečných drobností ** O mnoha praktických funkcích pravděpodobně ani nevíte ** Poznejte užitečné tipy, které se vám mohou hodit každý den

Vladislav Kluska | 36

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

** Portál občana už funguje, vyřídíte na něm první požadavky ** Funkce se budou postupně rozšiřovat ** Web je docela moderní a přehledný

David Polesný | 65


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji