Notebooky | Testy

Neúnavný pracant: Test 14" notebooku Lenovo Yoga Slim 7

Lenovo využívá své oblíbené značky Yoga a přichází s novým klasickým notebookem, který má zaujmout náročnější uživatele.

Notebooky Yoga byly na začátku jen konvertibilní, pak předloni a loni přibylo několik nekonvertibilních modelů s přídomkem „S“ a nyní přichází řada Yoga Slim, taktéž bez možnosti konverze.

Klasické notebooky ale mají uživatelé ve velké oblibě. Poskytují výhodu především v matném displeji, který se u tohoto modelu může navíc pochlubit nejen mimořádně vysokým maximálním i ultra nízkým minimálním jasem, ale také pokrytím celého barevného prostoru sRGB. Jen barvy mohly být přesnější, průměrná barevná odchylka ΔE činí 5,63.

Celý z kovu

Po konstrukční stránce se Lenovu notebook Yoga Slim 7 mimořádně vydařil. Je celý z kovu, hliníkových slitin a i díky tomu se může pochlubit vynikající pevností, přestože jeho tloušťka činí příjemných 15,1 mm. Už samozřejmostí jsou i úzké rámečky okolo displeje a s nimi související malé rozměry notebooku.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Hardware, Notebooky, Testy, Intel, Lenovo, SSD, Wi-Fi, Asus, Články z Computeru, Klávesnice, DisplayPort, Thunderbolt, Yoga Slim, Intel Iris, Touchpad, Intel Ica Lake, Turbo Boost, Tiger Lake, Displej, GHz, Axa, USB-PD, Lenovo Yoga Slim, Notebook, YogaJak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

** Videa nejen z Youtube se hodí stáhnout v případě, že může být smazáno ** Rovněž se hodí možnost získat pouze audio ** Použít lze desktopové aplikace, webové nástroje i doplňky

Stanislav Janů
TipyNejlepší programy
Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský
Rodokmen
Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

** Firmy i organizace včetně EU připravují etické kodexy pro A.I. ** Vědci z Madridu zkoumali, jestli je budeme moci aplikovat na A.I. 2.0 ** A je tu háček, superinteligence pro nás totiž bude neuchopitelná

Jakub Čížek
Umělá inteligence
Dalším gigabitovým hráčem bude ČEZ. Internet již poskytuje prvním zákazníkům
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetu