Netscape v novém

Server Netscapu se převlékl do nové podoby s novými funkcemi.
Již před časem byla přístupná nová verze portálu Netcenter, který je pro AOL tím nejcennějším, co si od firmy Netscape vzala. AOL upravila NetCenter s ohledem na současnou strukturu návštěvníků, kteří si NetCenter prohlížejí nejčastěji večer, snažila se tam tedy vsunout i takové informace, které by zaujaly denní návštěvníky. NetCenter je nyní o něco přehlednější, nový design je stejný jako u připravovaného prohlížeče Gecko, pro něj je ostatně navržen i layout. Celá stránka v jedné tabulce se rozumně otevírá pouze na Gecko, který umí postupné zobrazování stránky i bez dokončených tabulek. Zajímavě se dá zjistit, kdo je největším konkurentem NeCentra. Na stránce je totiž vyhledávání s výběrem vyhledávacích serverů – a světe div se, Yahoo ani Altavistu tam nenajdete.

Ovládání stránky mi připadá o něco horší než u MSN.com, ale to je jistě věcí názoru. Zprávy, vyhledávání, burzovní lístek, katalogový seznam stránek, vše tam je a je to i přehledné. Nicméně je rozdíl mezi personalizovanou a standardní verzí. Zatímco MSN vám dovolí měnit již titulní stránku dle požadavků, na Netscapu je my.netscape.com hodně odlišný od titulní strany.

Váš názor Další článek: Dell rozšiřuje spolupráci s Red Hat

Témata článku: Prohlížeče, Gecko, NetscapeDalší postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux