NetPC koupíte od Autocontu

Pomalu to začíná vypadat, že si NetPC najde svoje místo na trhu. Českému trhu to ukázal náš...
Pomalu to začíná vypadat, že si NetPC najde svoje místo na trhu. Českému trhu to ukázal náš největší výrobce počítačů Autocont. Nabízí dva modely síťových počítačů – jeden s procesorem Intel Pentium MMX (NetPro Advanced) a čipovou sadou i430TX, druhý s výkonějším procesorem Pentium II (NetPro HiSpeed) a čipovou sadou i440LX. Oba disponují výkonnou síťovou kartu Ethernet 10/100. Oba počítače využívají standardní Intelovskou architekturu a jsou plně v souladu s příslušnými průmyslovými standardy včetně WfM (Wicked for Management), takže je můžete spolehlivě využít i ve vaší síti.

Podpora technologie wake-on-LAN počítačů NetPro umožňuje provádět další softwarové updaty buďto spolu nebo bez asistence klienta. Wake-on-LAN s dalšími prostředky centrální správy navíc umožňuje, aby si správce naplánoval automatickou distribuci po pracovní době. Takto klienta "probudí", nabootuje, provede update a opět NetPro "uspí" bez asistence technika.

Váš názor Další článek: První výsledky spolupráce 3Com a US Robotics

Témata článku: AutoCont, Wake, Síťová technika


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Přehled: Kdo má nejlevnější internet VDSL? Jak jsou na tom veřejné IP a Terminátor?

Přehled: Kdo má nejlevnější internet VDSL? Jak jsou na tom veřejné IP a Terminátor?

** Srovnali jsme nabídku VDSL u 19 internetových poskytovatelů ** Ceny tarifů se liší i o stokoruny ** Různá je také nabídka doplňkových služeb

Lukáš Václavík | 44


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači