Netflix | Mobilní aplikace | Hudba, filmy, seriály

Netflix chce náš veškerý čas. Chystá obdobu TikToku s vtipnými úryvky z filmů a seriálů

Americký Netflix ani přes probíhající pandemii nepřestává investovat do nového obsahu a funkcí. Ve Francii chce vyzkoušet lineární program, v USA a Británii zase zkouší novou sekci s krátkými vtipnými klipy ze seriálů a filmů.

Nová funkce Netflixu nazvaná jednoduše Fast Laughs se některým uživatelům objevila v mobilní aplikaci a navazuje na již dříve uvedené „příběhy“ – upoutávky na filmy a seriály, které se objevují v mobilní aplikaci v pásu a po jejich otevření se přehrává krátké video na šířku propagující daný seriál či film.

Namísto příběhů si z Instagramu (a tentokrát hlavně TikToku) bere funkci Reels, tedy krátká zábavná videa, mezi kterými jednoduše přecházíte prostým potažením obrazovky nahoru či dolů. V samotných 14–45sekundových videích najdete krátké vtipné scénky ze seriálů a filmů, které jsou v rámci služby dostupné.

Netflix tak doplňuje svou nabídku i o krátkou zábavu, kdy se chcete jen zasmát, nechcete ale sledovat celý seriál či film. Zároveň může snadno propagovat svůj katalog, který se neustále rozšiřuje a občas je těžké najít to, co vás zrovna zajímá. Zároveň služba jako taková bojuje o náš čas se sociálními sítěmi, kde čím dál větší množství uživatelů tráví čas právě sledováním krátkých zábavných videí.

Fast Laughs se aktuálně objevily některým uživatelům ve Velké Británii a USA v mobilních aplikacích Netflix ale postupně testovací skupinu rozšiřuje.

Takto vypadá ona funkce Reels na Instagramu:

Zdroj: Business Insider

Diskuze (6) Další článek: Kosmická loď Crew Dragon úspěšně dorazila k Mezinárodní vesmírné stanici

Témata článku: Software, TikTok, Netflix, USA, Instagram, Mobilní aplikace, Hudba, filmy, seriály, Francie, Velká Británie, Předplatné, Business insider, Film, Zábavné video, Reels, Obdoba, Úryvek, Seriál


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 5

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu