Web | Česká pošta

Nemusíte chodit na poštu. Poradíme, jak poslat pohlednici, dopis, ale i balík přes internet

Ačkoli nakupování přes internet se pomalu, ale jistě stává nepsaným standardem, stále existuje mnoho služeb, kvůli kterým je nutné někam chodit. V případě poštovních zásilek to však není nezbytné – stačí využít ty správné weby a můžete posílat poštu z domova. Ať už jde o dopis nebo i o balík. 

Jak poslat dopis

Česká pošta na svém webu nabízí službu Dopis Online. Díky ní nemusíte psát ani tisknout text dopisů, shánět obálku ani známku. Stejně tak nebudete muset hledat poštovní schránku či chodit na poštu. Jediné, co budete potřebovat, je text dopisu uložený ve formátu PDF. 

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Internet, Microsoft Office, Web, Android, Články z Computeru, Česká pošta, PDF, Banka, Twisto, Platba, Tlačítko, Závazek, Posílání, Pohlednice Online, Aplikace, Adresa, Zásilka, Příjemce, Pohlednice, ZonerJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze hry Metroid Dread. Návrat legendy, která se drží svojí tradice

Recenze hry Metroid Dread. Návrat legendy, která se drží svojí tradice

Téměř dvě dekády jsme čekali na to, než se Nintendo vrátí k původnímu plošinovkovému pojetí Metroidu. Dread navazuje tam, kde Fusion skončil a pro fanoušky žánru je bezesporu povinností.

Martin Nahodil
Metroid DreadNintendo SwitchRecenze