Nemetschek vstoupil na trh multimedií odkupem firmy Maxon

Až doposud výhradně stavařská a projekční firma Nemetschek vstoupila v dnešních dnech na trh multimedií převzetím většinového podílu společnosti Maxon.
Mnichovská firma Nemetschek převzala 70 % firmy MAXON Computer z Frankfurtu nad Mohanem. Tímto krokem Nemetschek vstupuje na softwarový trh multimediální trh se zaměřením pro film, televizi a Internet, který by měl podle dnešních odhadů v příštích letech dosáhnout objem asi 5 miliard USD. Vedoucí mezinárodní společnosti jako např. Walt Disney, Warner Brothers, BBC, RTL, ZDF, SAT 1 a NASA používají produktová řešení firmy MAXON pro svoji výrobu. Tímto podílem poprvé vstupuje firma Nemetschek na trh s běžným softwarem, který leží mimo oblasti projekce, výstavby a využívání staveb.

MAXON Computer se stala za několik posledních let uznávanou firmou v oblasti 3D multimediálního software. Její vlajkový produkt CINEMA 4D se používá při výrobě počítačových animací a grafických výstupů, často dále využívaných při výrobě hraných filmů, televizních pořadů a reklamy.

Nemetschek a MAXON vyvíjejí společně zcela nový segment trhu. Firma Nemetschek aktivně podporuje MAXON v celosvětovém rozšiřování těchto technologií. Spojenectví obou firem může být pro MAXON výhodou, může totiž s minimálním náklady využít velmi kvalitně vybudovanou mezinárodní síť odbytu firmy Nemetschek AG s 39 pobočkami a dceřinnými společnostmi v celé Evropě, stejně jako víc než 200 partnerských firem v 53 zemích, společně s odbytem přes dceřinnou společnost E-Commerce-Tochter.

Váš názor Další článek: Tarif Internet 2000 na VOLný

Témata článku: Software, Internet, Multimédia, ZDF, NEM, Disney, Mezinárodní síť, Walt Disney, Max, Minimální náklady, Cinema, Frankfurt, Odkup, Běžný software, Trh, Software na Heureka.czRusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Petr Urban doporučuje: Na co se dívám a vy byste měli taky

Petr Urban doporučuje: Na co se dívám a vy byste měli taky

Pokud zrovna máte chuť zapomenout na svět kolem, doporučím vám dvě desítky seriálů a filmů. Snažím se vyhýbat starším a profláknutým titulům, nabízím odpočinkovou i náročnou látku. Vybírám věci, které mají svůj specifický charakter, díky němuž vyčnívají.

Petr Urban
Filmy a seriály
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Jak ovládnout procesy ve Windows 10 a odemknout zablokovaný soubor?

Jak ovládnout procesy ve Windows 10 a odemknout zablokovaný soubor?

V každém operačním systému běží celá řada procesů a služeb. Ukážeme vám, jak plně získat pod kontrolu jejich běh.

Karel Kilián
Windows 10TipySoftware