Už aby ta kravina měla svou férovou hodnotu, tj. 0 a byl konečně klid.
Hodnota bitcoinu je kryta cenou spotrebovane elektriny. Takze hodnotu ma. A vite kulovy, k cemu se pouziva ;)
V tom případě dle této "logiky" hodnota spálené žárovky je také nejspíš kryta cenou spotrebovane elektriny, která vlákno oné žárovky přepálila, viďte? 😉
Tenhle agrument je taková kravina až to bolí. Zas další co nechápe pojem "krytí". To je když existuje něco za to to můžeš reálně směnit, což u spotřebovaný elektřiny těžko pujde. Jediný čím je bitcoin "krytý" je důvěra jeho vlastníků v něj.
Pardón, moje chyba. To jsem se ukliknul. Nechtěně. Všechno vrátím. ☺
Sorry jako, ale když vidím jak opět stoupá množství Tetheru, tak bych do Bitcoinu nedal ani kačku, protože celý ten business okolo kryptocoinů osobně považuji za fejk - cenu uměle vyhnanou virtuálníma nákupama pomocí Tetheru. viz.https://coinmarketcap.com/currencies/tether/...
Hlavně že usa dluží desítky trilionů dolarů a všichni její obyvatelé jsou po uši v dluhách. To je OK.
Jj, aneb ".....A vy zase bijete černochy!"😁Chcete-li používat argumentační klam, viz:https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%... ... Tak to dělejte aspoň trochu sofistikovaněji, nikoliv tak průhledným způsobem. 😁
Že stoupá množství Tetheru samo o sobě vůbec nic neznamená. S tím jak další a další burzy začaly používat Tether, roste logicky jeho množství v oběhu. Pokud máte konkrétní informace o tom, že Tethery nejsou plně kryty USD, sem s nimi. Pokud ne, jste jen další z perma-bearů šířících FUD.
Nemusí to nic znamenat a nebo může - já to netuším jak to je, vy snad ano? Vy máte nějaké hodnověrné informace, např. výsledky nějakého auditu oficiálně provedeného nějakou auditorskou firmou? Pokud ano, sem s ním, pokud né, prostě k celé té záležitosti necítím ani za mák důvěry.
Vy jste ten kdo mluví o fejku a zpochybňuje Tether. Takže jste to vy kdo má prokazovat svoje tvrzení, ne já.
Aha, takže chápu-li vaši odpověď správně, o žádném takovém auditu nevíte a tedy svou důvěru v krytí Tetheru neopíráte o žádné hodnověrné informace, ale prostě jen o jakousi iracionální důvěru, že se věci mají jak se domníváte, že se mají. Chápu vaši odpověď správně?Nemyslím to ve zlém, ale já jsem prostě nastaven jinak než vy. Já ve finančních záležitostech zásadně a automaticky nedůvěřuju dokud mě někdo hodnověrně nepřesvědčí o tom, že důvěra je na místě. Naletět je totiž velmi jednoduché.Znova se ptám, provedla nějaká známá zavedená účetní firma typu PwC, KPMG, apod.... audit jehož výsledkem byl závěr o plném krytí Tetheru, nebo žádný takovýto audit proveden nebyl? A pokud proveden nebyl, proč nebyl?
Tak ještě jednou.. vy píšete, cituji "uměle vyhnanou virtuálníma nákupama pomocí Tetheru", tak jistě pro tohle tvrzení máte nějaké důkazy, kterých jsem se doposud nedočkal. Celý krypto trh je v současnosti neregulovaný s veškerými souvisejícími riziky. Nic nového pod sluncem. Konzervativní investor může zůstat na akciích, komoditách nebo forexu. Těžko však bude profitovat 1000% za rok.
A když se vrátíte k věci - jak je to teda s těmi hodnověrnými audity ohledně Tetheru? Existují, nebo neexistují? Pokud existují, kde jsou zveřejněny? Pokud neexistují, proč nebyly provedeny hned při prvních podezřeních? Vždyť by to byl ten nejlepší způsob jak všem ukázat, že celá záležitost kolem Tetheru je čistá.
A když se vrátíte k věci - jak je to teda s těmi hodnověrnými audity ohledně Tetheru? Existují, nebo neexistují? Pokud existují, kde jsou zveřejněny? Pokud neexistují, proč nebyly provedeny hned při prvních podezřeních? Vždyť by to byl ten nejlepší způsob jak všem ukázat, že celá záležitost kolem Tetheru je čistá.Pokud dosud žádné hodnověrné audity neexistují, vám by to nepřipadalo zvláštní proč nejsou?
Když se vrátím k věci, tak je zde váš první příspěvek, ve kterém implikujete, že zvyšování Tetheru v oběhu dělá z kryptotrhu fake. Čímž se snažíte tvrdit, že celková tržní kapitalizace na přelomu roku 800 mld dolarů byla uměle vyhnána Tetherem s kapitalizací 1,5 mld dolarů a zároveň vesele ignorujete fakt, že Tether se neustále rozšiřuje do dalších burz, čímž logicky roste jeho množství v oběhu. Zajímavé, že vás třeba netrápí solvence velkých neregulovaných burz, kde stejně tak nemáte jistotu, že jsou schopny krýt vložené prostředky investorů a žádné audity nemají.V roce 2014 žádný Tether nebyl, tam byla cena taky manipulována, když 2017 bullrun prakticky kopíruje rok 2014? Spíš by nebylo špatné se zamyslet nad tím, jestli to celé není tak, že se shortující institucionální investoři snaží před dalším bullrunem cenu srazit co nejvíce dolů všemi prostředky, tedy i šířením podobných FUD zpráv? A to píšu jako někdo kdo shortoval BTC od 17 do 6 tisíc.
OK, takže to beru tak, že žádné audity provedeny nebyly a neexistuje tedy žádný hodnověrný důkaz toho, že Tether je opravdu dolarem kryt a není generován jen tak ze vzduchu dle momentální potřeby podepřít hodnotu bitcoinu. Rozumím vašemu dlouhému příspěvku správně? Proč žádné takové audity provedeny nebyly, to mě osobně připadá velmi podivné. Ale jinak, já vám samozřejmě nijak nerozmlouvám abyste do bitcoinu investoval. Pochopitelně si dělejte co chcete. Kam co investujete, to je jen vaše záležitost.
Nerozumíte mému příspěvku správně. Nevím jestli byl nebo nebyl proveden audit, nezajímá mě to, protože s Tetherem neobchoduji a i kdyby dle vaší teorie byla část Tetheru fejková, tak stále jde o tak malou tržní kapitalizaci, že by to s krypto trhem otřáslo méně, než jiná rizika, která na tomto neregulovaném trhu jsou a která jsem už jmenoval, tedy např. krach velké burzy nebo masivní hack.
No dobře, odhlédneme-li od možné fejkovosti či nefejkovosti Tetheru, tak vnímám další podstatná rizika kromě toho zmíněného krachu či masivního hacku. Zejména fakt, že pár velkomajitelů bitcoinů může s kurzem bitcoinu manipulovat dle svých zájmů a já naprosto nemám šanci odhadnout jaké ty jejich zájmy jsou a jak se tedy kurz bude vyvíjet v budoucnu, protože zde není zde žádná provázanost na nějaký fundament ze kterého bych dokázal odhadovat budoucí vývoj. Ani v nejmenším netuším jestli za měsíc bude kurz např. 8000 a nebo 4000 a nemám k dispozici žádný racionální nástroj jak to nějak kvalifikovaně odhadnout... mohl bych se řídit pouze svými vlastními dohady, přáními či ti brát prostě jako např. Sportku - prostě si vsadit s tím, že buď to náhodou vyjde a nebo taky né. No a tohle je pro mě setsakra málo na to abych takovéto "investice" zkoušel. K penězům jsem nepřišel tak snadno abych si dovolil s nima takto hazardovat.Jinak, když se vrátím k tomu Tetheru - osobně se domnívám, že tohle riziko podceňujete. Domnívám se, že pokud by se ukázalo, že část Tetherů byla fejkově vygenerována jen tak ze vzduchu a použita na podepření kurzu bitcoinu, tak i kdyby se jednalo o celkem malou část, psychologický vliv na důvěru v bitcoin by byl velmi silný a tipuji, že by následovala silná vlna dalších prodejů.
Je to na NIC.... kdyby to k něčemu bylo, tak už na to vlítli BANKY..víme..!!Jen to zbytečně žere elektřinu a výpočetní výkon..!!"Bitcoin PADÁ.!! Od začátku roku ztratil 60 procent hodnotyHodnota bitcoinu se v pátek propadla na 5774 dolarů za jeden bitcoin, což od jeho historického minima loni v listopadu představuje pokles o 70 procent. Jen od začátku letošního roku se tato kryptoměna na burze Bitstamp propadla o 60 procent. Není ale jedinou kryptoměnou, která oslabuje.Zdroj: https://www.denik.cz/ekonomika/bitcoin-pada-od... ... "https://www.denik.cz/ekonomika/bitcoin-pada-od... ...
Zaprvé banky do krypta samozřejmě vlítlY. Zadruhé velká korekce se čekala, stejně jako v r. 2014 (kdy jsem kupoval svoje první BTC po 300 dolarech) Moudrý člověk se poučí z historie a začne teď BTC nakupovat, dokud je takto levný. (pod 100K dolarů)https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/mVUZLkaJ-OH-... ... Pěkný den.
Hm... a bylo to předtím, než se za tři dny propadl z 6300 na 5900 dolarů, nebo potom? 😃
Vážně je tak těžké vydělit 300 milionů dolarů 48500 bitcoiny?
Tak už je cena zase cca. 6400. Vyhnáno pomocí dvou obrovských nákupů, vizhttp://bitcoinity.org/markets... Jsem jedinej komu tohle připadá být fakt zvláštní a doslova synonymem nedůvěryhodnosti?
Co to znamená "pomocí dvou obrovských nákupů?" 🙂 Jinak doporučuju nastudovat termíny jako daily bullish divergence, double bottom, oversold RSI, support level atd. Potom možná nebudete překvapen, že jde cena Bitcoinu nahoru.
Děkuji za radu, ale protože nehodlám do bitcoinu vložit ani ten příslovečný halíř, nebudu ani ztrácet čas studiem vámi doporučených pojmů. Jinak, cena bitcoinu šla nahoru za posledních 24hod, avšak mrknu-li se na vývoj za poslední měsíc, vidím "růst" cca. -15% a za poslední půlrok dokonce -56%. Opravdu super růst. 😝
Za poslední rok +250%, za poslední dva roky +1000%. Jinak uvedené pojmy jsou samozřejmě bežné i pro akciové a komoditní trhy, kdybyste se chtěl náhodou dovzdělat v tématu, kterému zjevně nerozumíte 😉
Holt, čo bolo, to bolo, terazky mě dlouhodobý graf vývoje ceny bitcoinu připomíná klasickou vyfukující se bublinu. 😉OK, já vám rád ty báječné bitcoinové zisky přenechám. Nemusím mít přece všecko, že? 🙂
Přesně to stejné tu lidi psali v r. 2014, když jsem kupoval první Bitcoiny. A to stejné tu budou psát i za pár let.https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/mVUZLkaJ-OH-... ...
OK, vy víte co bude v budoucnosti, já to nevím. Já vidím pouze vyfukující se bublinu.Já bohužel zjevně na rozdíl od vás neumím vidět do budoucnosti a tedy investice do bitcoinu nejsou pro mě vhodné. 😁
Však já vás taky nepřesvědčuji, abyste cokoliv investoval. Evidentně o obchodování i investování nic nevíte, jak jste dokázal již svým prvním příspěvkem. Takže bude skutečně lepší, když investovat do Bitcoinu nebudete.
Vy jste zřejmě buď hazardér a nebo to víte jak se bude kurz bitcoinu do budoucna vyvíjet. Já to nevím a ani nemám žádný nástroj k tomu jak to aspoň odhadnout, protože bitcoin není navázaný na žádný fundament ze kterého by se budoucí vývoj dal nějak hodnověrně odhadnout. Netuším jaké plány má těch pár velkodržitelů bitcoinů, co zamýšlejí, jak hodlají s kurzem bitcoinu do budoucna hýbat. Vy zřejmě buď harazdujete a "investujete" stylem "hazardní hra" - buď to náhodou vyjde a nebo taky né a nebo jste si přístup k těmto plánům prostě nějak dokázal zařídit a tedy dokážete určit jak se kurz bitcoinu bude do budoucna vyvíjet. Já tuhle možnost nemám a "investice" typu "náhoda a hazard" nedělám, takže bitcoin není nic pro mě. 😉
Bitcoin je krásně čitelný, pokud umíte technickou analýzu, ale chce to roky praxe, abyste byl skutečně dobrý. Na nečekané pohyby tu máme něco jako stop-loss. Pokud ani tento pojem neznáte, tak se skutečně do investování nepouštějte.
Hmmm, aha, tak technická analýza....tak to jó. 😀Jak je všeobecně známo, pohyby v minulosti nijak nepředurčují pohyby v budoucnu a aktuální cena už v sobě zahrnuje veškeré aktuální okolnosti, které na cenu mají vliv. A co přijde v budoucnu, to zpravidla ví v krátkodobém horizontu pouze ten kdo má k dispozici insider informace a v dlouhodobém ten, kdo to dokáže odhadnout z vývoje fundamentu, který však bitcoin žádný nemá. :)Kdyby technická analýza opravdu fungovala tak úspěšně jak se snažíte namlouvat, tak už tady dávno máme neomylné automatizované mašiny na generování zisků, protože obchody činěné na základě technické analýzy jdou výborně algoritmizovat a tedy naprogramovat. Mimochodem, coby znalec určitě dobře znáte ty soutěže typu - šimpanz versus technická analýza, příp. generátor náhody versus technická analýza. A určitě také i dobře víte, kdo v těchto soutěžích zpravidla vyhrává, že? 😀
Snažíte se být vtipný, ale je to spíš trapné. Fundament nemá s technickou analýzou nic společného, to jsou dvě naprosto nezávislé věci. Zkuste si o tradingu (čehokoliv) něco nastudovat. Já se tím už nějaký ten rok úspěšně živím na full time, takže vaše příspěvky mi přijdou úsměvné.
Abych dokázal odhadnout dlouhodobou úspěšnost technické analýzy, tak mě docela stačí znát např. "random walk" spolu se znalostma matiky z FELu. A navíc.... technická analýza v případě, že většinu komodity drží pár velkomajitelů..... hahaha.😀 Tož upřímně přeju další dlouhodobé úspěchy.😉
Už tu opravdu píšete bláboly.. navíc z výrazů typu "hahaha" a nucených smajlíků čiší zoufalost. Přeju pěkný den.btw: btc velkomajitelé.. předpokládám čerpáte z té analýzy btc adres, která nezohledňuje, že jde o adresy burz, ve kterých má uloženo btc miliony jednotlivců, jak říkám... bláboly
Nemyslím to nijak zle, ale to co říkáte o technické analýze a bitcoinu jsou prostě a jednoduše děsně naivní až směšné záležitosti a věřím, že to takhle musí působit na každého, koho aspoň trochu potkalo vzdělání v matematice. Avšak chápu, že jste nejspíš nějaké ty bitcoiny v minulosti nakoupil a tedy jste teď nucen šířit bitcoiní evangelium. 😝Nicméně vám přeji úspěch, ať se vám vaše sázky promění v zisky.
Pochopte, že pokud zde popíráte funkčnost technické analýzy, není zde o čem diskutovat. S matematikou to nemá co společného, opravdu vám chybí byť jen základní povědomí o principech TA.
".....s matematikou to nemá co společného...." No a pak se divte, že se vám směju.😀A co třeba taková astrologie, ta vám taky funguje?
Zesměšnil jste jen sám sebe. Což bylo jasné od začátku, když jste si vymyslel věci ohledně Tetheru, velkodržitelů Bitcoinu atd... a nikdy jste nic nepodložil žádným zdrojem. O tématu zjevně nic nevíte. Takový Brouk Pytlík.
Asi si někdo ze zakladatelů BTC chtěl poslat kapesný 😀Každopádně takto velký majetek je nesmysl mít, protože za běžné věci je neutratitelný a zbytečně na sebe člověk poutá pozornost úřadů i mafií.Osobně vidím tajemství spokojenosti v tom, když děláte něco, co člověka baví a máte za to nějaký slušný příjem - nemusí to být nic horentního, ale dostatek pro zajištění normálního pohodlného života.Například možná se to někomu bude zdát směšné, ale docela fajn mi bylo před cca 10 lety u operátora (kdy to fungovalo ještě v systému nastaveném američany), kde jsem si 7,5 hodiny denně "hrál se systémy a počítači", měl jsem za to celkem slušnou mzdu, občas nějaké bonusy za práci navíc, volné víkendy, žádný stres, největší starost byla, co si dát k obědu a pohoda. 😀Dnes už takové pohodové zaměstnání neexistuje, všude je stres, tlak... Přitom se pak toho ale udělá dlouhodobě méně.Docela se divím miliardářům, že lezou do politiky a dělají všechno možné, aby měli ještě více miliard. Osobně už kdybych měl "jen" několik desítek milionů takhle cash, tak už z toho budu žít a nebudu dělat nic než jen to, co mě baví 🙂
Novej dolph?
Něco takovýho, kdysi tu někdo postoval jeho youtube kanál. Celkem solidní zábava, pokud si dostatečnej sadista. 🤔
Mrknul jsem se na ten youtube kanál a přiznám se, že mě přinejmenším některá videa toho chlapíka připadají docela zajímavá a poučná - zejména ta, kde popisuje zkušenosti "zaměstnanec versus firma". Je to pochopitelně otázkou úhlu pohledu, ale spíš než solidní zábava bych to označil jako solidní info.
rika ti neco treba "prachy delaj moc" ? nebo "psychopat" ? to jsou ti co takovejm jako ty sefujou, min vnimaj urcite emoce a tak to co staci tobe jim zdaleka nestaci, proto taky zvladaj stres a natlak kterej by jsi ty nikdy nedal take bivaj inteligentnejsi, nekteri delaj astronauty, nekteri politiky, nekteri sefy firem a ti hloupi sedi v base
Je otázka jak definuješ moc. Máš moc Ty nad přívodem elektřiny? Ano, když zavoláš do energetické společnosti, tak Ti potvrdí, že úplnou - ihned můžeš vypnout jističe, ihned můžeš odhlásit zcela odběr.Co ale budeš dělat potom? Necháš si zkazit jídlo? Budeš prát ručně? Budeš koberce zametat? Budeš sedět po tmě? Budeš v zimě mrznout? Budeš se koupat ve studené vodě? Nebudeš už používat mobil, počítač, televizi, audio?Máš tedy reálnou moc nad přívodem elektřiny nebo má spíš moc on nad Tebou?Ještě "lepší" ukázka této kauzality byla, když v jedné nejmenované firmě vyštípali týpka, který jim vyvíjel software pro správu desítek subsystémů spolu s celým vývojovým týmem (bylo to do 10 lidí). Ano měli MOC je vyštípat a udělali to.Pak ale přišli na to, že neseženou vývojáře, kteří rozumí všem desítkám subsystémů od mnoha dodavatelů, zároveň fungování korporace a jsou dobří softwaroví developeři natolik, aby jim dokázali do budoucna vytvářet nové funkce a upravovat ty stávající.Tak museli přilézt s prosíkem za vyštípaným zaměstnancem, teď už v postavení majitele malého s.r.o. a externího dodavatele, aby jim udělal nějaké změny... No a protože měli tak "výborné vztahy", tak borec měl opravdu "ceny lidové".Sebemenší zásah nešel pod 2 miliony a i práce, které mu trvaly dva dny si účtoval třeba za 6 milionů, příště 8, pak za drobnou úpravičku na jeden den 3. A podobně 😀.Předpokládám, že když jim pak chodily takové faktury, tak nejspíš také zapochybovali nad tím, kdo nad kým měl reálnou moc a jestli mělo smysl ho vyštípat ze zaměstnaneckého poměru 😀. Každopádně formální "moc" na to opravdu měli 🙂
No ale pokud nemáš peníze, tak si ani nemůžeš vybrat, nad čím mít tu moc...
Problém spočívá obvykle v tom, že můžeš mít miliardy, ale ty miliardy nemáš někde zamčený v trezoru. Máš je v nemovitostech, ve firmách, v akciích atd... Kdybys chtěl třeba po Babišovi keš, nejspíš by splašil pár milionů, ale miliardu těžko.No a ve chvíli, kdy se o ty miliardy přestaneš starat (hodíš firmu za hlavu, přestaneš sledovat akcie, starat se o nemovitosti...), tak se ti strašně rychle rozkutálí. Firmy skončí v červených číslech, domy se ti rozpadnou, akcie budou dělat veletoče a může se stát, že z tebe udělají chudáka za pár dní...Paradoxně je strašně drahý mít hodně peněz...
To ano, ale firmy se dají prodat. Nemovitosti si člověk může nechat spravovat realitkou.Sice zaplatí rance provize, ale má to bez starostí, i když je pravda, že hrozí riziko okradení, když to nebude hlídat.Pak je ještě strategie "indiánský běh", kterou aplikoval jeden známý. Někdy od začátku devadesátek do roku 2002, kdy se (blbec 😀) oženil a ta jeho mu to "zatrhla".Dělal programátora a dohled počítačových sítí. Vždycky se sbalil, jel do Anglie, tam pracoval rok a vydělal si dost peněz na to, aby tady z toho dva roky žil, až peníze utratil, tak jel zase do Anglie, zase tam zhruba rok pracoval, zase se vrátil a měl zase zhruba dvouletou dovolenou, kdy dělal jen to, co ho bavilo.Bohužel, jeho nastávající mu s tím udělala přítrž, úplně stejně jako počítačům na polovině manželské postele, kde je měl proto, že s nimi pracoval do poslední chvilky než šel spát 😀 V nohách postele bylo vždy vyhrazené místo pro nejnovější věci na CD 🙂.Osobně myslím, že si v té posteli měl nechat raději ty počítače a disky 😀
"Paradoxně je strašně drahý mít hodně peněz..." - to neni vzdycky pravda 🙂 Muzes mit prachu opravdu hodne a zaroven s tim mit vpodstate nulove starosti a poplatky. Kamosuv otec ziskal po revoluci v restituci pozemek a prostory, diky kterym mohl rozjet uzce specializovanou firmu, ktera se postupem casu vypracovala na obraty kolem 900mio rocne (zisky cca 100-150MKc/year). Otec pred 6 lety zemrel, kamos ktery v te firme pracoval na vedouci pozici akceptoval nabidku konkurence a firmu jim za nejakych 450mio prodal. Nyni zije dal uplne obycejnym zivotem, akorat nechodi do prace a dela jen to, co ho bavi (cestovani, potapeni a paragliding). Prachy ma kvuli diverzifikaci rizika rozstrkane do nekolika bank a ma velmi dobre spocitane, kolik muze za rok maximalne utratit, aby mu to pri nicnedelani vyslo az do cca 90 let veku. Neresi absolutne zadne investice, sporici fondy, nemovitosti apod., proste jen z tech penez pomalu odcerpava. Jedine naklady jsou poplatky bankam a co se tyce casu kazdomesicni kratka kontrola vsech uctu. Naprosta pohoda, cista hlava, vpodstate zadne starosti s chodem majetku (bydli v mensim rodinnem domu po rodicich, jezdi x let starou otriskanou octavkou - zadna exploze okazaleho predvadeni jmeni se u neho nekonala). Malokdo to ma v hlave takto srovnane... a o tom to cele je.
To bych třeba já osobně čistou hlavu neměl. Sralo by mě, že jsem peníze, který tatík dokázal vydělat spotřeboval a sežrala mi je inflace a dalším generacím jsem z toho nic nenechal, stejným způsobem jako je nechal tatík mně.
Každý to vidí asi jinak... možná jsou i tací, kteří chtějí, aby jeho potomci byli silní, soběstační a dokázali si své místo na světě vybojovat bez cizí pomoci... takže do začátků nějaké "menší jmění" ať nezačínají od nuly a zbytek "snažte se". ..ale co já vím, já z bohaté rodiny nejsem 😁
Ano, to je taky varianta. Ale pokud to ten člověk zdědil po otci a sám se tak tedy stal bezpracně zajištěným na celý život, bylo by trochu pokrytecké nepředat to jmění potomkům a chtít po nich "snažte se", když sám nehodlá do konce života pracovat. :)
Se 450 mega bych vyzil do konce zivota nejen ja, ale i mych hypotetickych deset potomku, pokud by nebyli prilis rozezrani. Takze moje svedomi, co se tyka dalsich generaci, by bylo naprosto cisty. :)
To je sice hezký, ale v důsledku ho to stálo celou firmu. Tohle bylo rodinný jmění, který vlastně znehodnotil tím, že firmu prodá, jmění neudržuje a jen ho utrácí.Takže to sice nebylo drahý pro něj, ale pro jeho rodinu ano.
Naprostý souhlas. Prodat firmu se 100-150 mega ročním ziskem za 450 mega mi nepřijde jako dobrý obchod. A pak ještě ty peníze utrácet a znehodnocovat v bankách, to by opravdu nebylo nic pro mě. Ale tak každý jsme jiný.
Čistě ekonomicky máte pravdu, ale pokud nechtěl firmě obětovat život, trávit 12 hodin denně v práci, žít ve stresu a zadělat si na infarkt a to jen proto aby hromadil další kapitál tak co jiného měl dělat? Svěřit řízení někomu dalšímu? To také mohlo dopadnou tak, že by nakonec nebyla ani firma ani 450 mega. Není vše černobílé.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.