Tipy

Nejzajímavější články z Živě Premium: Velké testy, rozhovory a odborné rady

Nejzajímavější články z Živě Premium: Velké testy, rozhovory a odborné rady

Živě Premium poskytuje web bez reklam a s funkcemi navíc. Zmizí bannery, spoty před videi, web je k dispozici i v optimalizovaném tmavém režimu a kdo nemá rád kapitoly, může číst články v jedné dlouhé „nudli“. A hlavně také v rámci Premium dostanete hodnotný obsah navíc. Jedná se zejména o testy, které provádí redakce časopisu Computer, ale i další články, které doposud na Živě nevycházely. 

Každý den vychází minimálně jeden článek kategorie Premium. Nyní jsme vybrali několik, které vyšly v uplynulém měsíci a sami je považujeme za nejzajímavější.

Reportáž, rady a užitečné tipy

Rozhodně stojí za prohlédnutí velmi podrobná reportáž ze servisního střediska Asusu. Když se vám rozbije notebook, budete mít jasnou představu o tom, co se s ním děje:

Pokud zvažujete přechod na počítač od Applu nebo alternativní Linux, mohl by se vám hodit článek plný rad, jak na těchto platformách rozjet hry:

Z praktických tipů stojí za vyzdvižení článek, který vám poradí, jakými dalšími způsoby využít NAS, aby nesloužil jen jako obyčejné síťové úložiště:

Velké testy a věcné recenze

Z velkých srovnávacích testů nejvíce zaujal test 21 powerbank s kapacitou 10 000 mAh, ale za průzkum rozhodně stojí i srovnávací test All-in-one počítačů, které se ukázaly jako docela podceňovaná kategorie. 

V rámci recenzí všechno pečlivě vyzkoušíme a změříme, ale jdeme rovnou k věci a nezatěžujeme vás přespříliš rozvleklými texty. Informační hodnotu se snažíme zhutnit, abyste se dozvěděli vše podstatné a dostali jasný verdikt. Otestovali jsme takto například notebooky, grafické karty, ale třeba i obyčejné flashky.

Živě Premium nabízí Živě bez reklam a s obsahem navíc. Stojí jen 49 Kč měsíčně, nebo 490 Kč při platbě za roční předplatné. Objednávat můžete zde.

Diskuze (11) Další článek: Hey, Spotify, Epic a další jdou proti Applu. Nelíbí se jim nutnost platit poplatky v App Store

Témata článku: Hardware, Software, Apple, Linux, Asus, Tipy, NAS, Test, Srovnávací test, Premium, Odborná rada, Článek, Velký test


Určitě si přečtěte

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 9

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

** Jarní aktualizace Desítek přináší dost novinek, jsou ale spíš menší ** Zlepšují se stabilita, rychlost i komfort ovládání ** Revoluce ve Windows 10 teprve přijde

Vladislav Kluska | 93

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize