Tipy

Nejzajímavější články z Živě Premium: Velké testy, rozhovory a odborné rady

Živě Premium poskytuje web bez reklam a s funkcemi navíc. Zmizí bannery, spoty před videi, web je k dispozici i v optimalizovaném tmavém režimu a kdo nemá rád kapitoly, může číst články v jedné dlouhé „nudli“. A hlavně také v rámci Premium dostanete hodnotný obsah navíc. Jedná se zejména o testy, které provádí redakce časopisu Computer, ale i další články, které doposud na Živě nevycházely. 

Každý den vychází minimálně jeden článek kategorie Premium. Nyní jsme vybrali několik, které vyšly v uplynulém měsíci a sami je považujeme za nejzajímavější.

Reportáž, rady a užitečné tipy

Rozhodně stojí za prohlédnutí velmi podrobná reportáž ze servisního střediska Asusu. Když se vám rozbije notebook, budete mít jasnou představu o tom, co se s ním děje:

Pokud zvažujete přechod na počítač od Applu nebo alternativní Linux, mohl by se vám hodit článek plný rad, jak na těchto platformách rozjet hry:

Z praktických tipů stojí za vyzdvižení článek, který vám poradí, jakými dalšími způsoby využít NAS, aby nesloužil jen jako obyčejné síťové úložiště:

Velké testy a věcné recenze

Z velkých srovnávacích testů nejvíce zaujal test 21 powerbank s kapacitou 10 000 mAh, ale za průzkum rozhodně stojí i srovnávací test All-in-one počítačů, které se ukázaly jako docela podceňovaná kategorie. 

V rámci recenzí všechno pečlivě vyzkoušíme a změříme, ale jdeme rovnou k věci a nezatěžujeme vás přespříliš rozvleklými texty. Informační hodnotu se snažíme zhutnit, abyste se dozvěděli vše podstatné a dostali jasný verdikt. Otestovali jsme takto například notebooky, grafické karty, ale třeba i obyčejné flashky.

Živě Premium nabízí Živě bez reklam a s obsahem navíc. Stojí jen 49 Kč měsíčně, nebo 490 Kč při platbě za roční předplatné. Objednávat můžete zde.

Diskuze (12) Další článek: Hey, Spotify, Epic a další jdou proti Applu. Nelíbí se jim nutnost platit poplatky v App Store

Témata článku: Software, Apple, Hardware, Linux, Tipy, Asus, NAS, Rozhovor, Test, Velký test, Palit GeForce, Supersonic Rage Elite, Článek, Srovnávací test, TES, Premium, Odborná rada, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru
Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

** BeReal je novou hvězdou mezi sociálními sítěmi ** Ukazuje pouze všední realitu běžných dní ** Aplikace vám jednou denně dá dvě minuty na poslání vlastní fotky

Martin Chroust
BeRealMobilní aplikaceSociální sítě
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony