Nejzajímavější články z Živě Premium: Velké testy, rozhovory a odborné rady

Nejzajímavější články z Živě Premium: Velké testy, rozhovory a odborné rady

Před měsícem jsme na Živě.cz spustili službu Živě Premium, která poskytuje web bez reklam a funkcemi navíc. Zmizí bannery, spoty před videi, web je k dispozici i v optimalizovaném tmavém režimu a kdo nemá rád kapitoly, může číst články v jedné dlouhé „nudli“. A hlavně také v rámci Premium dostanete hodnotný obsah navíc. Jedná se zejména o testy, které provádí redakce časopisu Computer, ale i další články, které doposud na Živě nevycházely. 

Každý den vychází minimálně jeden článek kategorie Premium. Nyní jsme vybrali několik, které vyšly v uplynulém měsíci a sami je považujeme za nejzajímavější.

Velké testy a věcné recenze

Unikátní jsou zejména velké srovnávací testy, které jsme vydali již tři. První se týkal monitorů, druhý počítačových skříní a třetí batohů pro notebooky:

Kromě velkých srovnávacích testů vydáváme i recenze samostatných produktů. Díky Premiu a spoluprací s testlabem Computeru můžeme na Živě opět po letech nabídnout recenze hardwaru.

Všechno pečlivě vyzkoušíme a změříme, ale jdeme rovnou k věci. Upozorníme na zjištěné klady či nedostatky, nabídneme souhrn výsledků z nejdůležitějších benchmarků a nebudeme vás nutit studovat osmnáct kapitol grafů, abyste si o grafické kartě udělali představu. Možná někteří namítnete, že takto se to dříve dělalo a rádi byste takový styl recenzí i dnes, my jsme se ale rozhodli nabídnout stručnější a informačně hutnější formu s jasný verdiktem.

Rozhovory a rady

V rámci Živě Premium vycházejí i články, které se zabývají i praktickými radami. V minulém měsíci jsme se zabývali například tématem VPN. Hlouběji jsme rozebrali, k čemu je to vlastně dobré a následně nabídli i přehled poskytovatelů VPN, které jsme osobně vyzkoušeli a změřili v rámci rychlosti a kontroly toku dat:

Zapomenout nesmíme ani na zajímavé rozhovory, které rovněž připravuje redakce časopisu Computer. Přečtěte si například o tom, jak probíhaly kyberútoky na české nemocnice:

Živě Premium nabízí Živě bez reklam a s obsahem navíc. Stojí jen 49 Kč měsíčně, nebo 490 Kč při platbě za roční předplatné. Objednávat můžete zde.

Další článek: Zotac VR GO 3.0: třetí generace počítačového batohu pro provoz „neomezené“ virtuální reality

Témata článku: VPN, Kapitol, Computer, Velký test, Živě Premium, Redakce časopisu, Recenze, Článek, Odborná rada, Test, Srovnávací testCo je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

Co je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

** Na Blízkém výhodě se opět rozhořel izraelsko-palestinský konflikt. ** Proti raketám z Gazy zasahuje systém Iron Dome (Železná kopule). ** Nákladný ale současně efektivní systém dokáže rychle vyčistit nebe nad obydlenými oblastmi.

Petr Kubala
Izrael
Optický internet v Evropě loni rychle rostl. Česko je pořád podprůměrné
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetu
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Zenfone 8 Flip a jeho malý bráška. Asus vrací do hry kompaktní top model
Jan Láska
Otočný fotoaparátKompaktní velikostVlajková loď