PR články

Nejvýkonnější virtuální servery od české společnosti na ZonerCloud.cz

Vybíráte dodavatele cloudových služeb a nevíte, na která kritéria se zaměřit? Základem pro rychlé, výkonné a dostupné cloudové služby jsou moderní a kvalitní technologie, na kterých jsou tyto služby provozovány. ZonerCloud.cz poskytuje výkonné virtuální servery s operačními systémy Windows i Linux, které jsou provozovány v profesionálním virtualizačním prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V na špičkových technologiích a za překvapivě nízké ceny.
Nejvýkonnější virtuální servery od české společnosti na ZonerCloud.cz

Technické řešení služby Cloud Server je postaveno na hardwarovém vybavení od společnosti DELL, síťových prvcích od společnosti CISCO a vysoce výkonném SSD storage. Navíc je vše pro případnou eliminaci výpadků zdvojeno. Díky spojení kvalitních softwarových a hardwarových technologií tak dosahují naše služby velmi vysoké dostupnosti až 99,99 %.

Klepněte pro větší obrázek

CZ doména na českém cloudu

Pokud plánujete spustit český projekt na CZ doméně, pro rychlost vašich stránek je dobré mít servery umístěny ve střední Evropě, nejlépe pak přímo v České republice. Vyberte si jeden z našich výkonných a dostupných virtuálních serverů na ZonerCloud.cz. K umístění serverů využíváme jedno datacentrum v Praze a tři hlavní datacentra v Brně, která jsou geograficky oddělena a kruhově propojena 10 GB linkou pro zajištění minimalizace výpadku.

Operační systém pro vás i vaše CZ domény

Stačí si zvolit operační systém, který vám bude zcela vyhovovat. Pokud preferujete Linux, vybírat můžete z běžně dostupných distribucí, jako jsou Debian, Ubuntu, Centos a Fedora. V případě, že se rozhodnete pro Windows, získáte virtuální server s novým operačním systém Windows Server 2016. Navíc jsme u variant s Cloud server Windows nově nasadili nejvýkonnější DELL servery s rychlostí jader 3,2 GHz. Vaše CZ domény tak můžete provozovat na těch nejvýkonnějších virtuálních serverech.

Managed servery s kompletní administrací

Požadujete-li virtuální servery, o které se nebudete muset starat a myslet na aktualizace software či zálohování, zvolte variantu managed. O servery se postarají naši zkušení administrátoři, kteří garantují jeho bezproblémový provoz. Vy pak budete mít k dispozici webové rozhraní Centra administrace, kde si můžete efektivně a jednoduše spravovat CZ domény, webové aplikace, databáze, e-mailové schránky a ostatní webhostingové produkty. Zákazníci, kteří chtějí mít kompletní přehled nad systémem a administrovat si server sami, mohou zvolit virtuální server s plným přístupem.

Virtuální server od české společnosti do 55 sekund

Při výběru správného poskytovatele jsou důležité i jeho zkušenosti a stabilní zázemí. Webové služby ZONER software provozuje již 21 let a v současnosti je využívají tisíce zákazníků. Získejte vysoce výkonný a flexibilní server pro vaše CZ domény. Od obdržení platby vám ho zřídíme do 55 sekund.

Pokud si objednáte některou ze služeb na ZonerCloud do 7. 10. 2017, můžete se zapojit i do soutěže o skvělý notebook Acer Swift 1 Pure Silver se 4jádrovým procesorem. Každý zákazníky ZonerCloud navíc bezplatně k CZ doménám získá i základní SSL certifikát Basic DV od certifikační autority Symantec.

Přesuňte vaše CZ domény na opravdu výkonné servery od českého poskytovatele. Kompletní nabídku cloudových služeb najdete na www.zonercloud.cz

Další článek: To tu ještě nebylo. Na Kickstarteru je exotická 3D tiskárna, která tiskne díky světlu z mobilu

Témata článku: PR články


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 13

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu