Slevy

Nejlevnější router s Wi-Fi 6 koupíte za 637 Kč. Vyrábí jej TP-Link a slibuje velký dosah

Wi-Fi router Mercusys MR60X obvykle stojí okolo devíti stovek, ale v Alze na něj tento týden mají pěknou slevu, kdy s kódem ALZADNY25 vyjde jen na 637 Kč. Jde tak o nejdostupnější router s podporou Wi-Fi 6, který můžete v Česku koupit. Mercusys je stejně jako Tapo nebo Deco jednou ze značek TP-Linku, typicky však mívá levnější produkty než hlavní brand.

Mercusys MR60X Mercusys MR60X
nabízí 47 obchodů za ceny od 637 Kč
Srovnat ceny na Živě

MR60X spadá do třídy AX1500, což znamená, že v pásmu 2,4 GHz nabídne propustnost až 300 Mb/s a v pásmu 5 GHz až 1200 Mb/s. Mercusys má netradiční design s šestiúhelníkovou základnou. Z ní pak trčí čtyři vysoké antény. Ty bohužel nejsou oddělitelné, zato však slibují vysoký zisk (5 dBi). Uživatelské recenze pak opravdu mluví o dobrém dosahu signálu.

Zařízení obsahuje tři konektory pro gigabitový ethernet, jeden WAN a dva LANy. Mercusys si rozumí s IPv6, WPA3, nabízí rodičovskou kontrolu a dovoluje vytvořit i síť pro hosty. Nastavuje se prostřednictvím webového rozhraní, případně také mobilní aplikace, obojí v češtině.

Vzhledem k ceně pochopitelně nenabízí USB pro připojení externích disků, nepodporuje technologii mesh, chybí také podpora VPN serverů. Oproti dražším modelům má též pomalejší bezdrátovou i drátovou síť. Pro méně náročné domácnosti ale MR60X bude dostačovat.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (9) Další článek: AI dokáže ze signálů v mozku poznat, na co se díváte

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , ,