Slevy

Nejlevnější OLED monitor na trhu stojí pouze 5760 Kč. Má fantastické barvy, ale jen 15,6"

Monitor čínské značky Innocd je tím nejdostupnějším OLEDem, který můžete koupit. V Alze je momentálně jen za 5760 Kč, jakmile v košíku použijete slevový kód ALZADNY10. Srovnatelné monitory Asusu a jiných výrobců stojí dvakrát tolik.

Innocd 15A1F má primárně sloužit jako přenosný monitor k notebooku, ale můžete jej využít všude tam, kde vám nezáleží na úhlopříčce. Obrazovka totiž má jen 15,6" a rozlišení 1920 × 1080 px. Běžně by tento panel skončil přímo v nějakém notebooku, ale tady je obalen v těle připomínajícím tablet, který má na boku konektory, reproduktory a vzadu pak polohovací stojánek.

INNOCN 15A1F INNOCN 15A1F
nabízí 1 obchod za cenu 5 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Zařízení měří 259 × 229 × 82 mm a váží 710 gramů. OLED používá obnovovací frekvenci 60 Hz (bez VRR), slibuje 1ms odezvu a jas až 400 nitů. Čelní strana je lesklá. K počítači se připojení přes miniHDMI nebo USB-C, druhý céčkový konektor slouží pro připojení 45W napájecího adaptéru.

Monitor otestovaly magazíny DisplayNinja, Digital Foundry, TechRadar nebo PCWorld a všechny se shodují, že Innocd nabízí fantastický obraz a nekonečným kontrastem a živými barvami. Panel podle měření sondou pokrývá 100% barevných gamutů sRGB a DCI-P3 a 99 % Adobe RGB. Kritika míří na slabší HDR (kvůli nízkému jasu), chybějícímu ochrannému obalu displeje (když už je přenosný), fixní frekvenci a DisplayNinja upozorňuje také na blikající obraz při 20% a nižším jasu kvůli PWM regulaci.

Na Živě jsme mimochodem před měsícem testovali větší 32" 4K OLED od Innocn a velmi nás překvapil.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (5) Další článek: Optický internet se už u nás dotahuje na Wi-Fi a xDSL. Češi průměrně prosurfují 320 GB měsíčně

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , ,