Slevy

Skvělý herní OLED monitor zlevnil na 14 885 Kč. Musíte si pospíšit, brzy nebude

CZC teď prostřednictvím Allegra prodává OLED monitor Acer Predator X27U jen za 14 885 Kč, k dispozici jsou v době vydání článku jen čtyři kusy. V jiných velkých obchodech je tento monitor o deset tisíc dražší. Takto levně se zatím žádný srovnatelný OLED nedal koupit, ceny obvykle startují na 20 tisících.

Acer X27U Acer X27U
nabízí 28 obchodů za ceny od 22 060 Kč
Srovnat ceny na Živě

Acer podobně jako řada jiných monitorů této kategorie používá 27" WOLED panel od LG. Ten má rozlišení 2560 × 1440 px, frekvenci 48–240 Hz, podporuje 10bitové barvy a HDR. A díky OLEDu i velmi krátkou 0,03ms odezvu.

Má velmi dobrou výbavu. Nabízí dva vstupy HDMI 2.0, jeden DisplayPort 1.4 a k tomu i USB-C s funkcí DP Alt Mode, takže skrz něj můžete připojit notebook, který zároveň zvládne nabíjet (až 90 W) a vedle toho ještě poslouží jako dvouportový USB rozbočovač.

Na monitoru jsou ještě dva vstupní USB, protože nabízí funkci KVM přepínače. Připojenou myš, klávesnici či další periferie tak půjde pohodlně používat s více počítači. Nechybí ani výstup na sluchátka či integrované reproduktory. Stojan je plně polohovatelný a také odnímatelný.

Acer Predator X27U loni testovali na Rtings a chválili krátkou odezvu, perfektní černou i dobré barevné podání. Výtku měli především k chybějícímu HDMI 2.1, což bude vadit těm, kteří by jej chtěli připojit k PS5 nebo Xboxu Series S|X. A kritizují také zobrazení tmavě šedé, což v obrazu nechává šum a vertikální linie. Je to obecný problém všech OLEDů, ale podle Rting je na tom Acer trochu hůř než jiné monitory se stejným panelem od LG.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (3) Další článek: Kolonisté Měsíce by se mohli udržovat v kondici běháním po „zdi smrti“

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , ,