Slevy

To je skoro krádež, 4K monitor od Samsungu teď koupíte jen za 3999 Kč

Nejdostupnějším současným 4K monitorem je Samsung ViewFinity S27A700. Běžně stojí přes sedm tisíc, na iSpace jej teď vyprodávají za 3999 Kč. Za takovou cenu se už v lednu dal dočasně koupit v CZC. Levněji dosud žádný (nový) monitor s takovými parametry nebyl.

Tento vykresluje rozlišení 3840 × 2160 px na 27" úhlopříčce, což při kancelářské práci zajistí hezky jemné písmo a při sledování filmů zase oceníte ostřejší obraz. Samsung používá panel typu IPS s frekvencí 60 Hz a neblikajícím podsvícení s jasem až 300 nitů. Podporuje také 10bitové barvy (8 bitů + FRC) a HDR, u levných monitorů je ale funkce pro zobrazení vysokého dynamického rozsahu jen do počtu.

Samsung ViewFinity S70A S27A700 Samsung ViewFinity S70A S27A700
nabízí 23 obchodů za ceny od 6 039 Kč
Srovnat ceny na Živě

Hráči by se tomuto Samsungu měli vyhnout. Odezva 5 ms monitor diskvalifikuje v očích fanoušků rychlých stříleček. Ještě více zamrzí chybějící FreeSync pro synchronizaci snímkové frekvence hry a zobrazovací frekvence monitoru. Tady zkrátka bude 60 Hz a basta.

Šetření se projevilo i na výbavě. Stojan umožňuje monitorem pouze naklánět. Můžete jej ale odmontovat a díky VESA držáku použít alternativní. K počítači se Samsung připojuje pomocí HDMI 2.0 nebo DisplayPortu 1.2. Nechybí ani výstup na sluchátka. Vzadu je dokonce i USB 3.0, ale jde jen o servisní port pro aktualizaci firmwaru, pro uživatele žádnou praktickou funkci nemá.

Na co dát pozor? Někteří uživatelé si ve starších recenzích na CZC stěžují na vysokofrekvenční pískání, samotný obchod ale tvrdí, že to byl problém jednotek kusů a že za poslední rok neměl žádnou reklamaci tohoto typu.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (13) Další článek: Office 2016 a 2019 končí za rok a půl, varuje Microsoft. Jako poslední podporují Windows 7 a 8

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , ,