Microsoft | Slevy | Office 365

Microsoft 365 pro rodiny opět za super cenu. Předplatné Office na 15 měsíců stojí jen 1350 Kč

Redmondští dnes prostřednictvím německého Amazonu prodávají rodinné předplatné Microsoft 365 za jednu z dosud nejnižších cen. Elektronická licence na 15 měsíců vyjde na 55 eur, v přepočtu 1350 Kč. V Česku je roční předplatné v e-shopech od 1450 Kč za fyzickou licenci a 1900 Kč za elektronickou. Samotný Microsoft jej na webu má za 2700 Kč.

Na Amazonu je v akci i roční licence Microsoft 365 pro jednotlivce. Momentálně stojí 42 eur, 1050 Kč. Za podobnou cenu ji ale seženete také v tuzemských obchodech.

Nabídka na Amazonu dostupná i pro české uživatele. Po zaplacení přijde e-mail s odkazem, kde bude aktivační klíč, který vložíte do účtu na adrese microsoft365.com/setup. Licence na Microsoft 365 se prodlužují, takže se těch 15 měsíců přidá k těm, kterém vám už dnes případně zbývají. A pokud v budoucnu nechcete čekat na další podobnou akci, můžete si licencí na Amazonu koupit několik najednou.

Předplatné zahrnuje neomezený přístup ke stále čerstvým verzím Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku pro až pět zařízení současně (Windows, macOS, Android, iOS). Dále je součástí 1TB cloudové úložiště na OneDrivu a 60 volných minut na Skypu pro volání na pevné linky. To vše může čerpat až šest uživatelů, o výhody se přitom nedělí, ale každý má vlastní cloud i minuty na Skypu.

Za nákup, který na Amazonu uskutečníte prostřednictvím odkazu v článku, může Živě dostat provizi.

Diskuze (24) Další článek: Arm míří na burzu. Podíl v něm získají AMD, Apple, Intel i Nvidia, ale bude prťavý

Témata článku: Microsoft, Software, Windows, Amazon, Android, Slevy, iOS, Outlook, Office 365, Microsoft Office, Skype, Excel, Předplatné, Licence, PowerPoint, Super cena, Česká republika, Klíč, Office, Pro, Nejlepší akce, Rodina, Word, McAfee Total Protection, Software na Heureka.cz