Slevy

Microsoft 365 pro jednotlivce jen za 749 Kč. Office a 1TB OneDrive můžete výhodně povýšit na rodinnou verzi

Standardní doporučená cena kancelářského balíku Microsoft 365 pro jednotlivce je 1899 Kč za rok, avšak nákupem na Smarty.cz teď můžete výrazně ušetřit. Balík se tam prodává za 749 Kč.

Nevýhodou je, že jde o krabicovou verzi, kterou si musíte vyzvednout. Bezplatně to jde na prodejnách iWant, Smarty nebo JRC. Zaslání do Zásilkovny stojí 59 Kč, doručení kurýrem je za 89 Kč.

Předplatné Microsoft 365 zahrnuje neomezený přístup ke stále čerstvým verzím Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku pro až pět zařízení současně (Windows, macOS, Android, iOS). Dále je součástí 1TB cloudové úložiště na OneDrivu a 60 volných minut na Skypu pro volání na pevné linky.

Výhodných balíčků Microsoft 365 lze koupit více najednou, v online účtu zadáte jejich kódy a předplatné se tím prodlouží o tolik let, kolik jste koupili licencí.

Funguje navíc trik s levným převodem verze pro jednotlivce na tu rodinnou. Nejvíce ušetříte tak, že si koupíte čtyři individuální verze na rok a jednu rodinnou. Postupně aktivujete individuální, nakonec rodinnou, čímž fakticky získáte Microsoft 365 na pět let pro až šest členů rodiny. Licence nelze nahromadit na delší dobu, pět let je maximum.

Oživeno: Trik s převodem individuální na rodinnou licenci už nefunguje, respektive se změnil. Přejít na vyšší tarif lze i nadále, avšak Microsoft k rodinné edici nepřidá všechny zbývající dny té individuální, ale jen 85 % z nich. I „15% daň“ je ale pořád výhodná, protože cenový rozdíl mezi tarify je vyšší.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (13) Další článek: Nvidia bude chtít z počítačů vystrnadit Intel a AMD. Chystá armový čip pro Windows 11

Témata článku: , , ,