Nejlepší weby pro stahování filmů a seriálů

V českých podmínkách nejsou oficiální možnosti, jak se dostat ke všem filmovým a seriálovým novinkám, proto jsou zde webová úložiště se zásobami filmového obsahu velmi oblíbená.

Na diskusním fóru Živě.cz jsme dali požadavek, zda by nám čtenáři doporučili ty nejlepší weby pro stahování filmů a seriálů. V českém prostředí je velice populární server Uložto.cz, který je svou přívětivostí a kvalitním vyhledáváním dostupný i méně zkušeným uživatelům. Jeho popularita na fóru tak nebyla překvapením.

Jeho konkurence v podobě jiných serverů byla ovšem také velice silná. Jaké webové stránky a servery jsou ty nejlepší pro stahování filmů a seriálů, k nimž se v českých podmínkách nelze v potřebném čase či kvalitě dostat?

Uložto.cz

Uložto.cz patří v současnosti mezi nejpopulárnější úložiště v českém prostředí, z nějž je možné stahovat filmy, seriály, hudbu a další data. Samozřejmě slouží i k ukládání soukromých fotek, dokumentů a dalších věcí. Díky češtině, snadnému ovládání a možnosti stahovat s omezenou rychlostí jeden soubor zcela zdarma se Uložto.cz rozšířil do řady českých domácností.

Klepněte pro větší obrázek

Komu by připadalo, že omezení jsou příliš tvrdá, může si předplatit kredit na objem stažitelných dat a maximální rychlost. Existuje přitom mnoho různě velkých balíčků, které se od sebe liší cenou i slíbeným objemem. Ty menší se dají dokonce uhradit pomocí SMS. Nejvíce se dá koupit za 1 000 Kč, a to objem 340 GB, a nejméně za 10 Kč pouhých 150 MB.

I přesto, že je server kontrolovaný a filmové novinky z něj bývají často rychle mazány, získal si podporu čtenářů Hrdlodus, Tydyt007 či peta809. Uložto.cz nabízí i takové užitečné funkce typu hlasování pro jednotlivé soubory, kdy chybná videa bývají ostatními uživateli označena, a propojení filmového souboru a souboru titulkového.

Mohlo by vás také zajímat:

HellSpy.cz

Velice dynamický a pokročilý server HellSpy často poskytuje i ty filmy a v takové kvalitě, které nejsou na Uložto.cz k dispozici. Aspoň takto se o tomto webu vyjadřovali čtenáři na fóru. Výběr dobrý, vyhledávání kvalitní, jen je třeba za stahování platit. Ceny nejsou nikterak vysoké, nabíjet kredit lze i pomocí SMS.

Klepněte pro větší obrázek

Jak píše čtenář s přezdívkou HopXXII, HellSpy nabízí mnoho filmů v dobré kvalitě, u nichž nabízí často detailní informace o tomto nahraném souboru, přičemž kredit je levný. Pepikrihu zase píše, že se mu jen zřídka stane, že by zde nic nenašel, a za 60 000 MB mu cena 150 korun přijde velice dobrá.

HellSpy nabízí také zajímavé funkce pro případ, že vám chybí inspirace pro stahování. Můžete si najít ty nejstahovanější soubory nebo soubory právě ze serveru stahované. Pro větší pohodlí stahování pak můžete využít desktopového i mobilního klienta. Více se dozvíte zde.

Share-rapid.cz

Další s úložných serverů, který nabízí stahování filmů, seriálů i hudby, přičemž stahování je k dispozicis pouze registrovaným uživatelům. Ti si mohou zaplatit přístup ke stahování jak na určitý čas (týden, měsíc, čtvrtletí atd.), tak podle objemu stažených dat, přičemž nejmenší datový balík je již na úrovni 200 MB, zatímco ten nejvyšší na 3 300 GB.

Klepněte pro větší obrázek

Server nabízí i vlastní stahovací manažer, fulltextové vyhledávání, které by ovšem mohlo být funkčně bohatší a z hlediska filtru pokročilejší, a také řadu různých akcí, jak přijít ke stahování navíc zdarma. Web doporučil čtenář 4154, který za výhodu označuje nízkou cenu kreditu, možnost stahování tří souborů zároveň a přikoupení dalších slotů. Jako nevýhodu zmiňuje absenci náhledu na video a garantované rychlosti stahovaní.

Webshare.cz

Poměrně nový projekt se dostal jak do diskuze, tak na Živě.cz. Jmenuje se Webshare.cz a funguje doposud spíše na vývojové bázi. Hned na první pohled je patrné, že jeho tvůrci mají před sebou ještě hodně práce, ovšem ambice tento projekt nemá vůbec malé. Podle svých tvůrců by mělo být možné uploadovat spousty dat a dále využívat neomezeného stahování.

Klepněte pro větší obrázek

Zatím zde naleznete pouze základní vyhledávání bez pokročilých funkcí a možnost nahrát soubor prozatím do velikosti 1,5 GB. Projekt je teprve v plenkách a tak jens budoucnost ukáže, zda se stane konkurenceschopnou alternativou vůči Uložto.cz. Server podpořil již jednou zmíněný Hrdlodus, který vyzdvihuje neomezenou rychlost stahování.

TeaShare.net

Rovněž nepříliš starý a doposud rozvinutý projekt, který ale může mít slibnou budoucnost. Nabízí 3 GB prostor neregistrovaným uživatelů a 20 GB těm registrovaným, přičemž ti mohou stahovat bez omezení objemu dat či rychlosti. Umí prohlížet obrázky a přehrávat hudbu a video přímo v prostředí webových stránek a data na serveru vydrží až rok od posledního stažení.

Klepněte pro větší obrázek

Opět největší slabinou serveru je nepříliš propracované a efektivní vyhledávání (určité soubory se dají stahovat jen prostřednictvím přímých odkazů) a výběr filmů, seriálů a hudby doposud stále není příliš pestrý. Jak ale píše jeho podporovatel tomas.frogger, o TeaShare.net se začíná stále více mluvit a za zařazení na seznam rozhodně stojí.

FilesTube

Na závěr si ještě představíme službu, která nefunguje jako typické úložiště a server pro stahování multimediálního obsahu, ale spíše jako základní vyhledávací nástroj pro nalezení dat umístěných na RapidShare, Mediafire, 4shared, FileFactory, Netload a mnoha dalších serverech.

Klepněte pro větší obrázek

Čtenář limki na fóru píše, že ani tak nezáleží na konkrétním úložišti, jako spíš na tom, kde najít funkční a ověřené odkazy na ně. A právě na to využívá FilesTube, který je podle něj tím nejlepším vyhledávajícím nástrojem.

Témata článku: Internet, Seriál, Slíbená podpora, Pokročilý filtr, Webshare, Stahovaný soubor, Fulltextové vyhledávání, Share, Kvalitní vyhledávání, Hellspy, Rapid, Stažené video, Stahování, Nejlepší web, Nejlepší rychlost, Užitečný filtr, Rapidshare

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

Dnes | Vojtěch Malý | 80

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

Na webu najdete hromadu rad, jak zrychlit počítač a Windows. My jsme na to šli opačně a naopak jsme hledali činnosti, které ho nejvíce zpomalují. Toto je třicítka těch základních.

12.  11.  2017 | Jakub Čížek | 90

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

** Každá elektrická krabička má konektor pro napájení nebo baterii ** Jenže pozor, jednou by to tak nemuselo být ** Drobná elektronika se může živit rádiovými vlnami

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje