Nejlepší webhosting zdarma

Webový prostor zdarma, kde je možné si zkoušet a testovat nejrůznější aplikace či vytvářet jednoduché stránky pro nenáročné návštěvníky. Takový jsme hledali s pomocí našich čtenářů.
Nejlepší webhosting zdarma

PHP5.cz

Zajímavý projekt od ZONER software, který o sobě sám tvrdí, že Projekt vznikl jako freehosting pro podporu uživatelů, programátorů a vývojářů, kteří se chtějí seznámit a v ostrém provozu vyzkoušet nejnovější technologii PHP a MySQL. Přístup k serveru získáváte prostřednictvím FTP a hlavní výhodou a hodnotou služby je pravidelný update PHP a MySQL na nejaktuálnější verzi.

Klepněte pro větší obrázek

Jak píše diskutující s přezdívkou petaniss, žádná reklama, vše je zdarma, pouze prostor je omezen na pouhých 50 MB. Proto službu využívá primárně na vytváření ukázkových verzí webu, pro něž je tento limit dostačující.

Klepněte pro větší obrázek

Podobně si službu chválí také PiranhaGreg, který jej charakterizuje jako rychlý, bez reklam, přístupný přes FTP či SSH a disponující databázemi. Navíc dodává, že umožňuje .htaccess a administrátoři jsou vstřícní a na požádání pozmění i php.ini. PHP5.cz používá již několik let a nikdy neměl žádné potíže.

Přejít na PHP5.cz

Témata článku: Cloud, Web, Nejlepší programy, Tipy, GigaMania, PrestaShop, Promos, Sans serif, Pravidelné spouštění, HTA, Nejlepší web, Mox, Webhosting, Zajímavá volba, Užitečný tip, Velký zastánce, Zoner Software, Spider, Zabezpečené https, Azure, Webhostingová služba


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk