Nejlepší webhosting zdarma

Webový prostor zdarma, kde je možné si zkoušet a testovat nejrůznější aplikace či vytvářet jednoduché stránky pro nenáročné návštěvníky. Takový jsme hledali s pomocí našich čtenářů.
Nejlepší webhosting zdarma

Moxo.cz

Pro někoho možná méně známá webhostingová služba, ale zajímavá volba zdarma pro všechny zájemce. Nabízí 2 GB prostoru, žádné reklamy na webu, ani odkazové lišty, dále využití PHP, dvě MySQL databázec dva FTP přístupy a dvě e-mailové adresy, vlastní nastavení v souboru .htaccess, přepis adres mod_rewrite, podporu vlastní domény a subdomény, pravidelné spouštění PHP skriptů - Cron, DNS a mnoho dalšího.

Klepněte pro větší obrázek

Můžete se ale také rozhodnout pro jinou verzi bezplatné nabídky, která je ale již opatřena reklamními odkazy. Ta ovšem nabízí 5 GB prostoru, omezení přenesených dat místo 10 GB na 20 GB, a počet denních návštěvníků zvyšuje z 1 000 na 5 000. Ze dvou na pět se také zvyšuje počet MySQL databází a nezávislých FTP přístupů.

Klepněte pro větší obrázek

Službu Moxo.cz na fóru silně podporoval ftefan. Ten si chválí možnost upravování DNS záznamů a právě vyšší 5GB prostor s reklamami. Jaké pozitivní vnímá fungování Dot TK domény a jakou jediné negativum menší rychlost připojení při skutečně kvalitní lince. Běžný uživatel ale bude spokojený.

Přejít na Moxo.cz

Témata článku: Cloud, Web, Nejlepší programy, Tipy, GigaMania, Užitečný tip, Nejlepší web, Spider, Mox, Webhostingová služba, Zabezpečené https, Pravidelné spouštění, PrestaShop, Sans serif, Velký zastánce, Zajímavá volba, HTA, Webhosting, Azure, Promos, Zoner Software


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk