Nejlepší webhosting zdarma

Webový prostor zdarma, kde je možné si zkoušet a testovat nejrůznější aplikace či vytvářet jednoduché stránky pro nenáročné návštěvníky. Takový jsme hledali s pomocí našich čtenářů.
Nejlepší webhosting zdarma
Kapitoly článku

Azure Web Sites

Webové hostování zdarma nabízí také Microsoft prostřednictvím své cloudové služby Azure. Ta nabízí celou řadu různých dalších možností, ale při zaměření na web získáte zdarma celkem zajímavé možnosti pro testování a jednoduché prezentace. Velkým podporovatelem na fóru byl Necroman.

Klepněte pro větší obrázek

Ten Azure Web Sites považuje za ideální volbu, protože podporuje jak PHP, tak i ASP.NET a mnohé další jazyky a platformy. Přitom neotravuje uživatele žádnou reklamou, umožňuje používání vlastních domén a poskytuje mnoho různého nastavení. Jako perličky pak Necroman uvádí funkce pro logování, notifikace, časové plánování atd.

Klepněte pro větší obrázek

V bezplatné verzi služby přitom skutečně nemusíte nic Microsoftu platit, a přesto získáte 10 webových stran, 1 GB prostoru a přístup přes FTP/S a SSL. Pokud ale máte zájem o větší prostor a více služeb, můžete využít nějaký z několika odstupňovaných balíčků.

Přejít na Azure Web Sites

Témata článku: Web, Cloud, Nejlepší programy, Tipy, GigaMania, Užitečný tip, Zajímavá volba, Azure, Spider, Webhostingová služba, Mox, Pravidelné spouštění, Zabezpečené https, HTA, Nejlepší web, Sans serif, Webhosting, PrestaShop, Velký zastánce, Promos


Určitě si přečtěte

Prohnali jsme prohlížeče benchmarky. Nový Edge je opravdu Chrome a je rychlý!

Prohnali jsme prohlížeče benchmarky. Nový Edge je opravdu Chrome a je rychlý!

** Prohnali jsme nový Edge webovými benchmarky ** Potvrzují, že je to Chrome ** V animacích a vektorech je možná nejlepší

Jakub Čížek | 43

7 důkazů, že e-mailové klienty ještě nevymřely

7 důkazů, že e-mailové klienty ještě nevymřely

** E-mailové klienty pro desktop jsou stále populární. ** Na výběr je několik možností. ** K dispozici jsou i experimentální aplikace.

Vladislav Kluska | 70

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

** Portál občana už funguje, vyřídíte na něm první požadavky ** Funkce se budou postupně rozšiřovat ** Web je docela moderní a přehledný

David Polesný | 66Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru