Nejlepší sdílená online úložiště

Dokumenty, balíky fotek, audio, video a mnoho dalšího lze sdílet a stahovat na specializovaných online úložištích. Nemusí přitom jít pouze o u nás nejznámější Ulož.to, existují i další služby.
Nejlepší sdílená online úložiště
Kapitoly článku

Datoid.cz

Třetím zajímavým českým serverem podobným Ulož.to je méně známý Datoid.cz, který shodně doporučili diskutující vladan500 a janecekML. Oba jej přitom popisují jako studnici dat, která se jim nepodařilo nalézt na Ulož.to. JanecekML ještě vyzdvihuje schopnost spouštět videa přímo online v prohlížeči, takže je nemusí nutně stahovat k sobě do počítače.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

To skutečně Datoid.cz umožňuje, ale pouze registrovaným uživatelům, kteří si za tuto dovednost musí zaplatit. Ti spolu s tím oproti bezplatné verzi získají více slotů ke stahování a možnost hodnocení a komentování uložených souborů. Premiový účet není rychlostně limitován, umí navazovat ztracená spojení a podporuje download managery.

Klepněte pro větší obrázek

Co se ceny týče, tak ta začíná na 99 Kč za 40 GB dat a lze se dostat až na 1 280 GB za tisícikorunový poplatek. Nahrávat se zdarma dá soubor velký až 10 GB, maximální rychlost stahování při omezení je obligátních 300 kB/s a lze to pouze na jednom slotu. Tedy standardní podmínky i dalších serverů.

Přejít na Datoid.cz

Témata článku: Cloud, Nejlepší programy, Tipy, Úložiště, GigaMania, Český server, Sdílení videí, Online úložiště, Webshare, Sans serif, Nový Zéland, České prostředí, Neomezený prostor, Nejširší nabídka, Základní dovednost, Sdílení, Malý soubor, Bezplatné stahování, Mega, Uložený soubor, Dobrá obsluha, Datoid


Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF