Nejlepší program pro hromadné zasílání zpráv

Informace o nových verzích programů, obchodní sdělení klientům či zprávy přátelům. Bude k tomu lepší profesionální marketingový produkt, nebo stačí bezplatná aplikace?

Abyste mohli rozesílat hromadné e-mailové zprávy, ať už osobního, marketingového nebo čistě informačního charakteru, k tomu je zapotřebí program, který je schopný evidovat dlouhou řadu adres, spravovat kontakty, vytvářet hromadné sdělení nebo rozesílat pravidelně e-maily podle připraveného plánu.

Mohlo by vás zajímat:

Na diskuzním fóru jsme se zeptali čtenářů, jaký program je podle nich ten nejlepší. Z jejich doporučení a na základě tipů redakce jsme vytvořili nabídku, z níž můžete nyní vybírat, stahovat a zkoušet. Poté můžete své preference vyjádřit v přiložené anketě a zvolit ten nejlepší program pro hromadné rozesílání zpráv.

SuperMailer

Program pro zasílání novinek a marketingových zpráv SuperMailer nabízí jednoduchou tvorbu e-mailů v prostém textu nebo v HTML, které je možné vytvářet prostřednictvím integrovaného WYSIWYG editoru. Za pomoci speciálních vložek, které pracují s databází kontaktů, se dá do značné míry zprávy personalizovat. To se týká i zasílání různých typů příloh.

Klepněte pro větší obrázek

Pomocí sledovacích funkcí (statistiky sledující počet kliknutí na přiložené odkazy) získáte přehled o účinnosti e-mailové kampaně. Za pomoci PHP, Perl a ASP skriptů lze řadu činností programu automatizovat. Čtenář iFR3NK program doporučuje i navzdory nutnosti placení za licenci. Líbí se mu kromě výše uvedeného možnost odesílání se zpožděním a dávkové rozesílání.

Stáhnout SuperMailer (12,9 MB)

Email Marketing Pro

Pokročilý nástroj pro hromadné rozesílání zpráv, který má velkou výhodu ve své bezplatnosti. Mezi jeho další lákadla patří jednoduché a rychlé ovládání, takže vytvoření personalizovaných zpráv, HTML mailů, přání apod. je dílem minuty. Pohrát si také můžete s nemálo nastavitelnou databází, v níž lze libovolně tvořit skupiny, přehazovat záznamy atd.

Klepněte pro větší obrázek

Zvládá dále odesílání zpráv v časovém intervalu, import a export adresáře a kontaktů, plánované rozesílání, automatické vyškrtnutí adresáta při jeho neochotě získávat informace od vás a mnoho dalšího. Program jako šikovný nástroj doporučil diskutující Pepa Vybíhal.

Stáhnout Email Marketing Pro (6,5 MB)

SendBlaster

SendBlaster je program, který nabízí především značnou míru úprav a přizpůsobení potřebám uživatele. Zvládá personalizované zprávy, které graficky obohatíte využitím řady šablon, vytvoří webový formulář, z nějž zapisuje data do databáze pro rozesílání, analyzuje zpětnou vazbu a mnoho dalšího.

Klepněte pro větší obrázek

Navíc je možné jej využívat jak ve funkčně osekané a bezplatné verzi, tak v plné nabídce za finanční příspěvek. Čtenář I.jancik, který vyzdvihuje schopnosti odesílání se zpožděním mezi zprávami, tvorbu HTML i textového e-mailu, generování logu a personalizaci.

Stáhnout SendBlaster (27,7 MB)

SendMails

Velkou výhodou SendMails oproti konkurenci je jeho česká lokalizace a bezplatná licence pro domácí užití (lehce funkčně osekaná oproti placené). Program zvládá prostý text i HTML, import adres z textu i z databází (MS Excel, DBF tabulka, CSV…) a také z poštovního klienta, libovolné webové stránky, kterou aplikace proskenuje, či z poštovních účtů dostupných přes protokol POP3.

Klepněte pro větší obrázek

Dále lze nastavit, aby každý příjemce byl obeslán zvlášť, nebo byli další adresáti začleněni do kopie nebo skryté kopie. Určit se dá také časová prodleva mezi jednotlivými odeslanými zprávami. Přítomný je také plánovač, v němž se dá nastavit čas a automatizace zasílání zpráv konkrétnímu seznamu adres.

E-Mailer

E-Mailer je aplikace, která zajišťuje kompletní hromadnou komunikaci s klienty. Zajišťuje odesílání personalizovaných zpráv (na e-mail, ICQ, MSN, nebo SMS). Zároveň se stará o automatizovanou správu seznamů adres. Uživatelé se mohou sami libovolně přihlašovat, nebo odhlašovat třeba pomocí webu, nebo e-mailu (příkazy v předmětu zprávy).

Klepněte pro větší obrázek

Za program je nutné platit, ovšem cena 350 korun za schopný program s českým prostředím a dobrou technickou podporou není nikterak závratná. Vyzkoušet si můžete plně funkční shareware, který má omezení pouze v reklamním proužku každé odeslané zprávy.

K-ML

Tato aplikace nikoho neohromí svým spartánským vzhledem, soustředí se spíše na věcnost, rychlost a efektivitu práce. Nečekejte od tohoto softwaru velké množství funkcí ani nastavení. Základem je vložit databázi adres, lehce ji přizpůsobit na profil adresáta, vytvořit web s formulářem pro odhlášení odběrů a časově nastavit automatické odesílání.

Klepněte pro větší obrázek

Potěší přítomnost české lokalizace, která výrazně ulehčí orientaci v programu. Také za K-ML se musí platit. Cena licence je na úrovni 50 eur, takže je třeba více zvážit její nákup.

Stáhnout K-ML (2,2 MB)

MailChimp

MailChimp z řady nabízených produktů vybočuje. Jedná se totiž o webovou službu. Ta nabízí spoustu pěkných šablon, které lze pohodlně upravovat, ovládání je velice jednoduché, službu lze propojit s Facebookem, Twitterem či RSS, takže bude automaticky přeposílat tyto zprávy mailem.

Klepněte pro větší obrázek

Služba také zvládá načítat barevné prostředí z webu, loga, popř. obrázky, takže šablona e-mailu bude mít stejnou podobu, jako vaše stránky. I s minimem znalostí, zkušeností a času zvládnete udělat velice zajímavě vypadající zprávy. Díky tomu, že se jedná o webovou službu, ulehčíte vlastní internetové lince. Odesílání hromady mailů nepůjde přes ni. MailChimp doporučil petko kotov.

Mohlo by vás zajímat:

Diskuze (14) Další článek: Týden Živě 164: Vzpomínáme na začátky internetu

Témata článku: Software, Nejlepší programy, GigaMania, Download, EMP, Petko, Nejlepší, Zasílání zpráv, Mailer, Pepa, Časová prodleva, Zasílání, POP3, Software na Heureka.czRecenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Recenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Procvičujete rádi slovní zásobu a chcete zapálit mozkové závity? Třeba bude tahle hříčka z českých luhů a hájů zrovna pro vás!

Ladislav Novák
Mobilní hryRecenze
Tečka. Ivermectin před covidem neochrání. Několik vědeckých studií, které to tvrdily, bylo staženo

Tečka. Ivermectin před covidem neochrání. Několik vědeckých studií, které to tvrdily, bylo staženo

** Antiparazitikum Ivermectin před covidem-19 neochrání ** Několik vědeckých studií, které to tvrdily, bylo staženo ** Některé měly nesprávnou metodiku, jiné byly zfalšované

Karel Kilián
COVID-19LékyMedicína
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Recenze NAS Asustor AS3302T. Uloží i přehraje a montáž zvládnete bez šroubováků

Recenze NAS Asustor AS3302T. Uloží i přehraje a montáž zvládnete bez šroubováků

Dvoudiskové úložiště si díky čtyřjádrovému procesoru poradí nejen s náročnějším domácím použitím, ale také s dobře funkčním překódováním videí v reálném čase.

Stanislav Janů
NASTesty
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nad 3,5mm jackem se smráká. Sluchátkový konektor příští rok nejspíš zmizí i z levných telefonů

Nad 3,5mm jackem se smráká. Sluchátkový konektor příští rok nejspíš zmizí i z levných telefonů

** Před pár lety byl 3,5mm konektor nepsaným základem každého telefonu ** Od premiéry iPhonu 7 to však jde s jackem strmě z kopce ** U drahých telefonů chybí úplně a začíná mizet i z modelů střední třídy

Martin Chroust
Střední třída3,5mm jack