Nejlepší programy | Tipy

Nejlepší pokročilé programy pro hledání duplicitních souborů a obsahu v nich

Chcete vyhledat soubory shodné nejen podle názvu či velikosti, ale také podle obsahu v případě hudby, videa či obrázků? Pak je třeba sáhnout po nějakém sofistikovanějším nástroji.

Úvod

Najít shodu na základě názvu či velikosti souboru umí celá řada nástrojů. Co ale použít, když hledáme shodný obsah třeba u hudebních, video či obrázkových a dalších souborů? Na tuto otázku jsme se ptali našich čtenářů na diskuzním fóru Živě.cz. V odpověď nám přišlo několik různých tipů, o které se s vámi nyní podělíme.

Pozor, již jsme vydali novější článek s výběrem aktuálnějších programů:

V dále uvedeném koktejlu vám tak nabídneme pestrou škálu nástrojů, přičemž některé jsou placené, jiné zcela bezplatné, některé běží pod Windows, jiné jsou dostupné pouze pro Mac OS X. Naleznete zde jak všestranné aplikace, tak úzce specializované nástroje. Z toho důvodu se také bude špatně určovat ten skutečně nejlepší program, protože každý má trochu jiné určení.

Souběžně s tím je také nutno dodat, že žádný z uvedených produktů nezískal na fóru dominantní podporu. Ta byla naopak roztříštěna mezi všechny níže uvedené programy, což jen zvyšuje pestrost nabídky.

Diskuze (16) Další článek: Sharp: 14palcové a 15palcové displeje s rozlišením 3 200 × 1 800

Témata článku: Software, Nejlepší programy, Tipy, Soubor, Gemini, Button, Vzdálené umístění, Clean & AMP, Bezplatný program, Twin, Placený program, Bezpečnostní složka, Převrácení, Rychlé úložiště, Hledání shod, Hledání, Celý disk, Image, Cleaner, Bezpečnostní prvek, Systémový prostředek, Site, Hudební video, Řada nástrojů, Nalezený soubor, Pevné disky na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF