Technologie | Hardware

Nejlepší hardware roku 2020: spousta novinek pro hráče

  • Přehled nejlepšího hardwaru, který se na trh dostal v roce 2020
  • Tento rok byl sice bohatý na novinky, ale potýkal se s řadou problémů
  • Nejvíce „dárků“ dostali hráči

Spousta hráčských novinek

Tento rok byl velmi bohatý na nový hardware a obzvláště to platí pro hardware, který cílí na hráče her. Dočkali jsme se velkých skoků ve výkonu u procesorů, grafických karet, úložišť, ale také výrazného posunu v oblasti zobrazovacích panelů.

To vše se přitom nepodepsalo na znatelném zvýšení cen, naopak se díky technologickému vývoji můžeme těšit zase o něco lepšímu poměru výkonu a ceny. Výběr konkrétního vítězného produktu v některých oblastech nebyl ani možný a raději jsme proto zvolili celkovou řadu od daného výrobce, která stojí za to a v detailu pak rozvedeme proč.

Pokud máte nějakého vlastního favorita, který byl uvedený v roce 2020 a osvědčil se vám, určitě se s ostatními čtenáři podělte v diskuzi.

Diskuze (1) Další článek: Automatický obranný systém C-RAM bránil americkou ambasádu v Bagdádu před raketami

Témata článku: Technologie, Microsoft, Apple, Hardware, Facebook, AMD, Intel, Nvidia, Grafické karty, Procesory, Samsung, Virtuální realita, Čipy, Ryzen, Herní konzole, Asus, TSMC, ARM, SSD, Televize, Úložiště, Monitory, PlayStation, Sony, Xbox Series X, Televize na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

** Raytheon a Nexter použili houfnici CAESAR k testu naváděné dělostřelecké munice s prodlouženým dostřelem Excalibur ** Při této zkoušce zasáhla dotyčná munice dva cíle ve vzdálenosti přesahující 46 kilometrů ** To je nový rekord pro palbu dělostřeleckého systému

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Google na obchodu Play pustil do oběhu malware obřích rozměrů. Dostal se do více než 60 milionů smartphonů

Google na obchodu Play pustil do oběhu malware obřích rozměrů. Dostal se do více než 60 milionů smartphonů

** Doslova každý týden se na Google Play objeví nový malware ** Ten nejnovější si do mobilů stáhlo na 60 milionů uživatelů ** Vývojáři aplikací vydělávají na přeprodeji citlivých dat

Martin Chroust
Google PlayMalwareAndroid