Nejlepší antivirus na doma a osobní užití

Jaký antivirový program nabízí nejlepší poměr míry bezpečnosti, přehledného ovládání, uživatelské přívětivosti a dobré ceny? To se dozvíte na základě tipů vás čtenářů pro domácího uživatele.
Nejlepší antivirus na doma a osobní užití

AVG Antivirus Free

Pro domácí užití bezplatný antivirus českého původu, o němž jeho tvůrci podle počtu registrovaných uživatelů tvrdí, že se jedná o světově nejoblíbenější antivirový program. Bezplatná licence nabízí pouze základní antivirovou ochranu, přičemž si můžete zaplatit za pokročilejší verze, které zvládají bezpečné nakupování a online bankovnictví, obranu identity a eliminují otravný spam.

Klepněte pro větší obrázek

Bezplatně vám je ještě k dispozici nástroj pro zlepšení výkonu vašeho systému a také telefonická podpora. Novinkou je také úprava uživatelského prostředí, která jde designově směrem k Windows 8. I přes doporučení např. čtenáře Terminator3 lze nalézt na fóru hlasy, které AVG nedoporučují kvůli jeho osekanosti či špatné detekci malwaru v porovnání s ostatními produkty.

Témata článku: Software, Bezpečnost, Nejlepší programy, Antivirus, Tipy, GigaMania, Nejrůznější testy, Bezplatné řešení, Prima, Aviva, Řešení, Bezpečnostní test, Užití, Norton, Nádherný design, Antivirus Free, Button, Free antivirus, Security Essentials, Norton Internet Security, Dobrý výsledek, Online bankovnictví, Avira free antivirus, Antivir, Antiviry


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X