Notebooky | Hardware | Počítače

Nejlepší a nejzajímavější hardware roku 2021. Bodují Apple, Nvidia i Razer

  • Ten nejlepší hardware uvedený v roce 2021
  • Novinek bylo kvůli pandemii a problémům s výrobou poměrně málo
  • Dočkali jsme se hlavně upgradů

Zatímco minulý rok jsme se v oblasti hardwaru dočkali opravdu velké porce významných novinek – nové generace herních konzolí i grafických karet, výkonné procesory AMD Ryzen 5000 nebo první čipy Apple M1 v jablečných zařízeních, tento rok tomu bylo spíše naopak.

Vzhledem k problémům způsobeným pandemií a obrovské poptávce po elektronice všeho druhu, je stále nedostatek čipů, vázne výroba, logistika, ceny stoupají nahoru a u grafických karet je to stále vidět poměrně extrémně.

Novinky roku 2021 tak byly hlavně ve znamení menších upgradů, i když pár významných kousků se nakonec našlo. Pokud si sami vzpomenete na nějaký opravdu dobrý hardware z letošního roku, který vás překvapil, určitě se pro inspiraci podělte v diskuzi.

Diskuze (8) Další článek: Stěna místo turbíny: nový typ větrné elektrárny může vyrábět až 10 MWh čisté elektřiny ročně

Témata článku: Apple, Notebooky, Hardware, Windows, AMD, Intel, Nvidia, Počítače, Grafické karty, Monitory, Herní konzole, Design, Raspberry Pi, Steam Deck, Myši, MacBook, Výroba, Televize, LG, Nintendo, GeForce RTX 3000, Chladič, Corsair, Razer, Noctua, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz