Nechte počítače nakupovat

Vltava 2000 má nyní přímé propojení s účetním systémem Money 2000.
Úspěšně bylo dokončeno propojení dvou významných subjektů českého trhu – Vltavy 2000 a Money 2000. Server Vltava 2000 naší společnosti Computer Press umožňuje každému bezplatné založení elektronického obchodu. Každý zájemce si může přidat vlastní zboží, stanovit ceny a začít vyřizovat došlé objednávky zboží. Vltava 2000 má od svého spuštění loni v září dnes více než 700 otevřených obchodů a dalších 800 v přípravě. Money 2000 firmy Cígler Software je se svými více než 13 000 instalacemi komerčně nejrozšířenější ekonomický systém pro Windows v České republice.

Doposud Vltava 2000 dovolovala při správě obchodu dva režimy, jednak online režim, kdy obchod a jeho položky upravujete přímo přes webové rozhraní, a pak dávkový režim, kdy můžete do databáze obchodu importovat seznamy zboží v CSV souborech. Nyní, díky integraci Vltavy 2000 s Money 2000 můžete všechny operace s elektronickým obchodem provádět přímo z programu Money 2000, který umí připravit požadovaná data pro Vltavu 2000 a stejně tak umí získat z elektronického obchodu informace o objednávkách a zaúčtovat je.

Modul pro elektronické obchodování je od ledna bezplatnou součástí každé verze Money 2000. Kromě Vltavy 2000 je podporován ještě systém Zoner InShop, ten ovšem není dostupný zdarma na rozdíl od Vltavy 2000.

Propojením Vltavy 2000 s Money 2000 se dostává všem uživatelům Money 2000 do rukou silný a snadno ovladatelný nástroj pro jednoduché přenesení vlastních dat obchodu na Internet a bezbolestné budování vlastního obchodu na Internetu.

Dá se také říci, že tímto propojením spolupráce Computer Pressu a Cígler Software teprve začíná. Propojení ekonomického systému s elektronickým obchodem je základem, na které se dá vystavět celá řada další rozvinutějších aplikací.

Váš názor Další článek: Ocenění pro společnost EXPERT & PARTNER

Témata článku: Software, Internet, Cígler software, Money, Propojení, NEC, Obchod


Určitě si přečtěte

Google spouští vlastní VPN a konkurenci se to vůbec nelíbí
Lukáš Václavík
SoukromíVPNGoogle
Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

** Před dvěma lety se Microsoft zasnoubil s Chromem ** Nový Edge není zdaleka jejich jediné dítě ** Ještě důležitější je komponenta WebView2

Jakub Čížek | 53

Jakub Čížek
Windows 10ChromeSoftware
Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

** Uspořádání kabelů můžete vnímat i jako podivný druh umění ** To nejkrásnější se skrývá v datacentrech a serverovnách ** Podívejte se na skutečné „cableporn“ z optiky i kroucené dvojlinky

Vojtěch Malý | 51

Vojtěch Malý
DatacentraServery
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme stavebnice pro malé caparty i budoucí experty

Jakub Čížek | 10

Jakub Čížek
Stavebnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5