Nečekané propojení: Do instagramových příběhů můžete sdílet hudbu ze Spotify

Nečekané propojení: Do instagramových příběhů můžete sdílet hudbu ze Spotify

Hudební služba Spotify a sociální síť Instagram oznámili nečekané partnerství. Z přehrávače totiž nyní půjde sdílet aktuálně přehrávanou skladbu přímo do Instagram Stories, odkud se uživatelé budou moci prokliknout zpět do Spotify a danou písničku si pustit. Facebook tak získává další výhodu oproti konkurenčnímu Snapchatu, který s konceptem příběhů přišel.

Novinka funguje jednoduše – je integrována přímo do sdílecího menu v rámci Spotify. V Instagramu poté můžete přidat popisek, nálepky či cokoliv dalšího, na co jste zvyklí u klasických Stories. Vaši sledující poté mají možnost se skrze tlačítko Play on Spotify dostat přímo na konkrétní skladbu.

Spotify na svém blogu ale nespecifikovalo, jak se Stories budou chovat v dalších aplikacích Facebooku. Své příběhy totiž můžete sdílet automaticky i na Messenger a Facebook, obě aplikace ale mají své vlastní editory.

Propojení by již mělo být dostupné v aplikacích pro iOS a Android.

Instagram Stories nedávno získaly svůj archiv:

Diskuze (1) Další článek: Sonda InSight dnes odstartovala k Marsu. K rudé planetě vezme i WALL-E

Témata článku: Facebook, Sociální sítě, Snapchat, Android, Mobilní aplikace, Spotify, Instagram, Hudba, filmy, seriály, Hudební služba, Skladba, Propojení, Příběh, Přehrávaná skladba, Sociální síť, Stories, Aplikace, Hudba

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů