Seznam Email | Návody

NÁVOD: Jak si na Seznamu snadno a zdarma založit líbivý e-mail na vlastní doméně

Máte-li vlastní doménu, jednoduše na ní zdarma zprovozníte i e-mailovou schránku. Bude stačit velmi rychlé nastavování a maximálně dva dny čekání na propsání všech záznamů.

K líbivé e-mailové adrese, která nebude obsahovat obvyklé freemailové přílepky Gmail, Seznam, Outlook apod., vede překvapivě rychlá a levná cesta. Stačí mít zaregistrovanou vlastní doménu, jejíž cena i v případě naší národní domény .cz vyjde na pouhých pár desetikorun ročně.

E-mail Profi od Seznamu

První možností je zřízení webhostingu, který u většiny poskytovatelů nabízí i základní e-mailovou schránku. Tahle možnost ale bude stát další peníze (víc než samotná doména) a zpravidla nenabídne pokročilé možnosti zavedených freemailů, jako je detekce spamu a další. Nabízelo by se využití Gmailu nebo Outlooku, u obou služeb je ale použití s vlastní doménou zpoplatněno (v minulosti to tak nebylo). Nezbývá tedy nic jiného než se obrátit na Seznam a jeho službu E-mail Profi.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Diskuze (2) Další článek: Zavádění zákazu maker v Office pokračuje. Microsoft chce omezit řádění malwaru

Témata článku: Gmail, Seznam Email, Outlook, Články z Computeru, E-mail, Návody, Doména, Profi, Záznam, Čekání, E-mailová schránka, Wedos, Návod, Adresa, Seznam, Schránka