Seznam Email | Návody

NÁVOD: Jak si na Seznamu snadno a zdarma založit líbivý e-mail na vlastní doméně

Máte-li vlastní doménu, jednoduše na ní zdarma zprovozníte i e-mailovou schránku. Bude stačit velmi rychlé nastavování a maximálně dva dny čekání na propsání všech záznamů.

K líbivé e-mailové adrese, která nebude obsahovat obvyklé freemailové přílepky Gmail, Seznam, Outlook apod., vede překvapivě rychlá a levná cesta. Stačí mít zaregistrovanou vlastní doménu, jejíž cena i v případě naší národní domény .cz vyjde na pouhých pár desetikorun ročně.

E-mail Profi od Seznamu

První možností je zřízení webhostingu, který u většiny poskytovatelů nabízí i základní e-mailovou schránku. Tahle možnost ale bude stát další peníze (víc než samotná doména) a zpravidla nenabídne pokročilé možnosti zavedených freemailů, jako je detekce spamu a další. Nabízelo by se využití Gmailu nebo Outlooku, u obou služeb je ale použití s vlastní doménou zpoplatněno (v minulosti to tak nebylo). Nezbývá tedy nic jiného než se obrátit na Seznam a jeho službu E-mail Profi.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Gmail, Seznam Email, Doména, Outlook, E-mail, Návody, Seznam, E-mailová schránka, Profi, Wedos, Adresa, Záznam, Schránka, Čekání, NávodSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows