Windows 10

Nástroj Stardock Curtains vám promění Desítky na Windows XP či 95

Specialisté na úpravy Windows přichystali další nástroj, kterým můžete kompletně proměnit vzhled systému. Curtains od Stardocku slouží ke změně vizáže Windows 10 a zachází mnohem dál, než dovoluje samotný Microsoft.

Ve Windows 10 je základní design umožňující přepínat světlý/tmavý režim a měnit hlavní i akcentovanou barvu motivu. Curtains ale upraví také další prvky uživatelského rozhraní jako tlačítka, podobu rámů oken, hlavního panelu atd.

Software nabízí pár desítek skinů, které Desítky převlečou do podoby Windows XP (legendární téma Luna), Windows 95, OS/2 či starého Mac OS Classic. Každý z nich je možné ještě individuálně vyladit na úrovni jednotlivých detailů a upravný skin dále sdílet.

Stardock Curtains není zdarma. Vyzkoušet můžete 30denní trial verzi, plná pak stojí 300 Kč. Tvůrci nabízejí i kompletní balík Object Desktop, který upravuje i nabídku Start a další části za 900 Kč.

Diskuze (12) Další článek: AMD už oficiálně uvádí řadu procesorů Ryzen Threadripper Pro až s 64 jádry a rozšířenými technologiemi

Témata článku: Windows, Microsoft, Software, Operační systémy, Windows 10, Windows XP, Skin, DESI, Desítka, WIN + X, Luna, Object DesktopI Firefox „šmíruje“. Vznikl proto jeho čistší klon LibreWolf
Lukáš Václavík
ProhlížečeSoftwareFirefox
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály