Nastartujte podnikání pomocí webových stránek

(Inzerce) Podnikáte? Chcete oslovit nové zákazníky? Nyní je ta správná chvíle k nastartování vašeho podnikání pomocí vlastních webových stránek.
Nastartujte podnikání pomocí webových stránek

Jak webové stránky pomáhají v podnikání?

Webové stránky jsou nezbytný prostředek pro komunikaci mezi podnikatelem a zákazníkem. Představíte zde svou činnost, vyzdvihnete výhody, ukážete své reference a třeba přidáte i kontaktní formulář. Zákazníkům se tak představíte bez nutnosti telefonování, osobních schůzek a dopisů. Navíc díky stránkám na internetu snadno oslovíte nové zákazníky a můžete tak výrazně zvýšit své příjmy.

Získáváme nové zákazníky

S vlastními webovými stránkami můžete využít různé zdroje nových zákazníků. Od přirozeného vyhledávání, přes odkazy z dalších webových stránek až například k vytvoření reklamní kampaně přes systémy platby za klik. Možností je spousta. Vše ale začíná u prvního kroku – mít vlastní webové stránky.

Jak vytvořit webové stránky?

Existuje nespočet možností, jak vytvořit vlastní webové stránky. Od finančně náročných řešení na míru, přes open source redakční systémy, až po jednoduché pronájmy hotových systémů. Třetí možnost je vhodná právě pro rychlé a snadné vytvoření základní prezentace vašeho podnikání. Podnikatelům, kteří nemají čas, finance ani zkušenosti s tvorbou stránek, můžeme pronájem hotových řešení jen doporučit.

Jedním ze zástupců hotového řešení je i služba inPage.cz, která nabízí jednoduchý redakční systém. Díky službě inPage si můžete vytvořit svou originální webovou prezentaci opravdu snadno a bez znalosti programování.

Klepněte pro větší obrázek

Dubnová akce: program inPage s 50 % slevou!

Máme pro vás příležitost vytvořit si webové stránky s 50 % slevou oproti standardnímu ceníku! Ušetříte více než 700Kč na ročním pronájmu. V ceně pronájmu získáte navíc i EU doménu včetně hostingu zdarma. Neplatíte již nic navíc.

Vytvořte si webové stránky s 50 % slevou a rozjeďte podnikání ještě dnes!

Program InPage včetně EU domény!

EU doména je vhodná pro podnikatele, kteří mají nadnárodní cíle a plánují expandovat do celé Evropy. Je to nejlepší doména k vybudování webových stránek pod jednotným názvem pro celou Evropu. Nemusíte tak vlastnit mnoho domén různých států. Stačí mít jednu EU doménu. Nejen, že ušetříte na doménách, ale i díky silnější autoritě vaší domény můžete mít výhodu ve vyhledavačích před konkurencí.  Pořiďte si webové stránky včetně registrace EU domény a nastartujte vaše podnikání ještě dnes. Akce je platná už jen do konce dubna, nepromarněte tedy příležitost ušetřit a navíc přivést nové zákazníky do firmy.

Vyřešte jednou provždy vlastní webové stránky díky redakčnímu systému inPage.cz a oslovte nové zákazníky dříve, než vaše konkurence.

Další článek: Na Twittertu nově můžete citovat tweety

Témata článku: Nový zákaz, Hotové řešení, Webová stránka, Třetí možnost, Pronájem, Pomoc, Str, Podnik, Hotový systém, Originální web, Podnikání, Základní prezentace, Snadné vytvoření


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF