Prohlížeče | Chrome

Našeptávání v adresním řádku bude chytřejší. Chrome navrhne i weby, které jste ještě nenavštívili

Google pro svůj webový prohlížeč přichystal pět inovací zaměřených na adresní řádek. Mezi lidi se mají dostat během podzimu.

 • Chytřejší automatické dokončování. Chrome při psaní automaticky dokončuje dříve zadané adresy. Nově také navrhne jakékoli adresy z dřívějších vyhledávání na základě klíčových slov. Pokud jste např. hledali výraz „flights“, Chrome navrhne web google.com/travel/flights, který jste dříve navštívili. Týkat se to bude jen klasických počítačů.
    
 • Návrhy populárních webů. Našeptávač vám během psaní rovněž navrhne stránky, které v historii prohlížení nemáte a které Google považuje za populární. Když např. napíšete „Google Earth“, navrhne vám web „https://earth.google.com“. Týkat se to bude všech platforem.
chrome adresni radek novinky.png
Chytřejší návrhy v adresním řádku Chromu
 • Oprava překlepů. Chrome se pokusí poznat, co jste zamýšleli napsat, a navrhne relevantní web. Týkat se to bude všech platforem.
    
 • Vyhledávání v záložkách. Mezi záložkami prohlížeč už vyhledává a přidá vyhledávání ve složkách se záložkami. Napíšete název složky a pokračujete v zadávání klíčových slov. Týkat se to bude všech platforem.
    
 • Přehlednější výsledky v našeptávači. Chrome položky v našeptávači naformátuje trochu jinak, aby se lépe četly, ale detaily neznáme. Výsledky budou naskakovat rychleji. Týkat se to bude jen klasických počítačů.
chrome adresni radek novinky 2.png
Chrome bude odhadovat, co jste chtěli napsat, když uděláte chybu

Zdroje: Google / The Keyword

Diskuze (7) Další článek: Úředníkům došla trpělivost s autonomními taxíky Cruise. S okamžitou platností pozastavili povolení k provozu bez řidiče

Témata článku: , ,